Google'da aşk çıkmazı!

Google'da aşk çıkmazı!
Google'nın sahibi Sergey Brin gönlünü çalışanına kaptırınca altı yıllık evliliğini sonlandırmak zorunda kaldı.

Artık hemen hepimizin günlük yaşantısında olmazsa olmazı haline gelen Google'ın sahibini çok kimse bilmez. Ancak bugünlerde isminden epeyce söz ettireceğe benzeyen Sergey Brin, altı yıllık evliliğini bitirme kararı aldı.

1973 doğumlu Rus Yahudi ailesinin mensubu olan milyarder deha, gönlünü şirketinde çalışan Amanda Rosenberg'e kaptırınca dünyada gündem oldu. Hong Kong asıllı İngiliz Rosenberg, geçtiğimiz aylarda ABD'ye yerleşmiş ve şirketin Google Glass biriminde müdür olarak görev yapmaya başlamıştı. Henüz 28 yaşında olan genç yönetici parlak eğitim kariyeri ile göz dolduruyor.

Cambridge Düşesi Kate Middleton ile yıllık 31 bin sterlin olan Marlborough College'da eğitim alan Rosenberg, Leeds Üniversitesi’nden mezun olarak Google'da işe başlamış.

Serveti 15 milyar doları aşan Rus işadamı, İngiltere’den ABD’ye yerleşen 28 yaşındaki Google çalışanı Amanda Rosenberg ile ilişki yaşamaya başladı. İkili ilk kez, geçtiğimiz hafta sonunda New York Moda Haftası’nda yan yana belirdi. Her ikisi de Google Glass gözlükleri takan Brin ve Rosenberg, dünyanın en çok konuştuğu çiftler arasına girdi. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com