Görünce gözlerine bile inanamadı

Görünce gözlerine bile inanamadı
Vatandaş ne yapsın Bakan bey

ULAŞTIRMA Bakanı Binali Yıldırım, Barselona’daki kongre sırasında akıllı telefonların maliyetlerine ilişkin esprilli bir dille şikayette bulundu.

Bakan Yıldırım, Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde akıllı cep telefonlarının kullanıcı için büyük maliyetleri olduğuna kendi deneyimlerinden örnek vererek dikkat çekti.

50 lira para yazmış

Yıldırım, “Bak ben geldim telefon hiç sesi soluğu çıkmadı. 50 lira para yazmış bana da, diyorlar ki; mesaj göndermişler. ‘Çok daha mutlu olursun’ diye yazmışlar” dedi. Yıldırım, sözlerini “Akıllı telefonlar akıllı ama, biraz fazla akıllı” sürdürdü.
Teknoloji alanında yerli yatırımların artması gerekliliğine dikkat çeken Yıldırım, Türk GSM operatörüyle işbirliği yapan Amerikan şirketi yöneticisini de soru yağmuruna tuttu.
Türkiye’deki bir sonraki adımlarını sorduğu yöneticinin, “Türkiye’yi sadece pazar olarak değil, birlikte çalışabileceğimiz bir ortak olarak da görüyoruz” yanıtını vermesi üzerine Yıldırım “Çok şey söyleyip hiçbir şey söylemiyorsunuz” dedi. Bakan’ın bu sözleri salonda gülüşmelere neden oldu. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com