Gösteride Bebeğini Böyle Düşürdü!

Gösteride Bebeğini Böyle Düşürdü!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto gösterilerinde dayağa maruz kalan hamile öğrencinin raporu kafa karıştırdı..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto gösterilerinde polis dayağı sonucu çocuğunu düşürdüğü iddia edilen E. Ö. ile ilgili görüntüler ve hastane raporu kafa karıştırdı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

Zaman gazetesinin haberine göre, polis kamerasının kaydettiği görüntülere göre E.Ö., Kabataş'ta basın açıklaması sırasında kendilerine eylemin yasal sınırlarını anlatan polislere elindeki bayrağın sopasıyla vuruyor. Daha sonra diğer göstericilerle birlikte Taksim yönüne doğru kaçıyor. Polis, gruba biber gazı sıkıyor. Ancak grubu takip etmiyor.

Olaydan 3 saat sonra ise E.Ö., 'darp edildim' iddiasıyla Taksim İlkyardım Hastanesi'ne başvuruyor. Üç doktorun muayene ettiği E.Ö.'ye "herhangi bir darp izine rastlanmamıştır" raporu veriliyor. Hastanedeki ilk muayenede E.Ö.'nün vücudunda iddia edildiği gibi cop ve tekme izi bulunmuyor. Aynı raporda E.Ö.'nün jinekolojik muayenesi de normal çıkıyor.

Bunun üzerine hastaneden ayrılan öğrenci, saat 19.00'da 'karın ağrısı şikâyetiyle' yeniden Taksim İlkyardım Hastanesi'ne geliyor. Burada yapılan muayenelerin ardından genç kıza hamile olduğu söylenerek kadın doğum bölümüne sevk ediliyor. Bebeğin kalp atışları duyulmadığı için 4 saat serum verilmesi isteniyor. Sonuç alınamayınca kürtaj kararı alınıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com