"Goyduk eğleniyoruz"

"Goyduk eğleniyoruz"
F.Bahçe'nin koridordaki sevincine müdahale eden Terim, Topuz'un yanıtıyla şaştı kaldı

Fatih hoca, 'Ne yapıyorsunuz?' sorusuna karşılık Mehmet Topuz'dan Kayserili şivesiyle aldığı bu cevap sonrasında söylene söylene G.Saray soyunma odasının yolunu tuttu.

Arena'yı dolduran binlerce G.Saraylı taraftarı hüzne boğan derbinin üzerinden 3 gün geçse de yankıları hala sürüyor.

GOYDUK EĞLENİYORUZ

Vatan'dan Ali Can'ın haberine göre; 2-1'LİK zaferi sahada yaptığı 'Kangal' taklidiyle kutlayan F.Bahçeli Mehmet Topuz, soyunma odası koridorlarının da yıldızıydı. Mutluluktan adeta havalara uçan tecrübeli futbolcu, sevinci fazla abartınca karşısında G.Saray Teknik Patronu Fatih Terim'i buldu. F.Bahçeli futbolculara "Bak burada G.Saralılar da var. Ne yapıyorsunuz?" Fatih hoca, Kayserili şivesiyle konuşan Topuz'dan hiç beklemediği şu yanıtı aldı: "Ne mi yapıyoruz? Goyduk eğleniyoruz."

ŞOK?OLDULAR

İmparator bu cevap karşısında şoka girip ve söylene söylene sarı-kırmızılıların soyunma odasına doğru yönelirken, o esnada araya F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman girdi. Futbolcularına, "İçeriye girin, kapıyı kapatın ve orada sevinin" diyen Aykut hoca bu hamlesiyle yaşanması muhtemel gerginliğin önüne geçti.

ARKADAŞLARI DA ÇOK ŞAŞIRDI

Topuz'un Terim'e verdiği bu karşılık sarı-lacivertli futbolcuların da dikkatini çekti. Arkadaşları Mehmet'e, "Sen Fatih hoca gibi birine nasıl böyle bir cevap verdin?" diye takılırken Topuz da, "Eee yalan mı? Seviniyoruz işte" diye konuştu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com