Gözyaşlarını Tutamadı

Gözyaşlarını Tutamadı
İzmir'e bir açılış daveti için gelen Tuğba Özay, oturduğu kafede, bu kentte geçen eski günlerini hatırlayınca duygulanıp ağladı.

Alsancak'ta bir kafede yemek yiyen Tuğba Özay, İstanbul'un kendisinin kıymetini bilemediğini söyledi. İzmir'de kendini evinde gibi hissettiğini söyleyen Tuğba Özay, "İzmir'in insanı samimi ve ben çok seviyorum. Mankenlik yaptığım dönemlerde İzmir'e çok sık geliyordum. Burası İstanbul'dan çok farklı. Orada yaptığın işlerin kıymeti yok ve kıymetini bilen yok. Doğduğum şehir gibi oldu İzmir benim için. Yolda sürekli önümü keserek İzmirliler bana sarılıyor ve beni yaptıklarımdan dolayı tebrik ediyor" dedi.

Mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapan ve ikinci albümünün hazırlıklarını sürdüren Tuğba Özay, sohbeti sırasında bir anda ağlamaya başladı. Gazetecilerin sorusu üzerine neden ağladığını anlatan Özay, "İzmir'den uzak kalmak beni çok etkilemiş, şu masalarda eski sohbetlerimiz gözümün önüne geldi. Birçok arkadaşımız evlendi, bazı arkadaşlarımız yurt dışına yerleşti. Tüm bunları düşününce çocukluktan genç kızlığa geçiş dönemi, her şey bir film şeridi gibi canlandı" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com