Grup Seks Toplu Konutları!

Grup Seks Toplu Konutları!
İtalya Başbakanı Berlusconi aleyhine açılan fuhuş soruşturmasında dikkat çekici detaylar ortaya çıktı

İtalya'da Başbakan Silvio Berlusconi aleyhine açılan fuhuş soruşturmasında çarpıcı iddialar ortaya atılıyor.

300 sayfalık belgelerde, İtalyan liderin Milano'da bir dizi dairesi olduğu, bu dairelerde kalıcı olarak genç kadınların yaşadığı ve bu kadınların para karşılığı Berlusconi'ye striptiz yaptığı ve bu dairelerin grup seks partileri için kullanıldığı iddiaları yer aldı.

Soruşturma kapsamında hazırlanan belgelerde ayrıca İtalyan liderin ve yakın çevresinin 'bunga-bunga' diye adlandırdığı grup seks partilerine dair ayrıntılara da ilk kez yer veriliyor.

Faslı bir gece kulübü dansçısı bu grup seks partilerine geçen yıl Berlusconi'nin Milano'daki malikanesinde tanık olduğu yönünde ifadesiyle söz konusu partiler ilk kez duyulmuştu.

Soruşturmayı yürüten savcılar, İtalyan liderin 17 yaşındaki 'Ruby' adıyla bilinen Kerime El Mahrug ile para karşılığı ilişkiye girip girmediğini araştırıyor. İtalya'da 18 yaşında biriyle ilişkiye girmek suç teşkil ediyor ve üç yıla kadar hapis cezası öngörüyor. Savcılar 74 yaşındaki Berlusconi'yi bu hafta sorgulamak istiyor.

Belgelere göre, Berlusconi'nin Milano II adıyla bilinen ve 1970'lerde Milano eteklerinde inşa edilen toplu konutlardaki dairelerinde 14 kadar kadın yaşıyor.

Polisin, söz konusu dairelerde içinde 20 bin euro bulunan zarflar, pahalı mücevherler, hediyeler ve seks oyuncakları bulduğu kaydediliyor.

Geçen ay parlamentodaki güvenoylaması sınavını veren Berlusconi, para karşılığı seks iddialarını yalanlayıp bunların komplo amaçlı olduğunu belirterek, "Asla kadın için para ödemedim. Veronica'dan (boşandığı eşi) ayrıldığımdan beri sabit bir ilişkim var" açıklamasında bulundu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com