GS gündem değiştirmek için...

GS gündem değiştirmek için...
Galatasaray'da yeni yapının yarardan çok zarar getireceği görüşü ortaya çıktı

Bu formülün Türkiye'yi Avrupa'dan daha fazla uzaklaştırılacağı savunulurken, federasyonun gündem değiştirmeye çalıştığı belirtildi

Futbol Federasyonu ile yayıncı kuruluş Digitürk'ün gündeme getirdiği play-off sistemine Galatasaray karşı çıktı. Salı günü konuyu yönetim kurulunda tartışacak olan sarı-kırmızılılarda, yeni uygulamaya ilk tepki sert olurken, “Gündem değiştirilmek isteniyor.

Avrupa'nın önde gelen ülkeleri İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa gibi ülkeler örnek alınacağına Belçika ya da Yunanistan'daki model ilgi çekiyor” görüşleri ortaya çıktı.

Başkan Aysal ve kurmayları, Futbol Federasyonu tarafından sürpriz şekilde kabul edilen statünün Türkiye'yi Avrupa'dan uzaklaştıracağını savunurken, yeni yapının yarardan çok zarar getireceği görüşü üzerinde birleştiler.

 Salı günü yapılacak yönetim kurulu toplantısının ardından konu hakkında ayrıntılı bir açıklama yapmaya hazırlanan sarı-kırmızılı yönetimin, yeni statünün marka değerine yarardan çok zarar getireceği iddisaında olduğu ifade edildi.

Nasıl sistem?

Federasyonun uygulaması sarı-kırmızılı futbolcuları şaşırttı. Sabah idmanında konuyu bizden öğrenen oyunculardan Sabri, “Nasıl bir sistem ki bu? Bence saçma olur. Önce lig başlasın sonra bakarız sisteme. Bugün 3. hafta oynanıyor olacaktı, erteleme olmasaydı” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com