Guardiola Jose'yi kızdıracak!

Guardiola Jose'yi kızdıracak!
Barcelona teknik direktörü Pep Guardiola açıklamalarda bulundu.

Barcelonalı Gerard Pique'nin geçtiğimiz hafta hakem karşıtı sözlerinden dolayı hakem kurulu tarafından disiplin komitesine şikayet edilmesiyle başlayan tartışmalar büyüdü.

Barcelona Kulübü tarafından yapılan açıklamalarda, Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun son oynanan El Clasico'da maçın hakemini Nou Camp Stadı'nın otoparkında beklediğini ve onunla konuşmasına rağmen hiç bir ceza almadığı hatırlatılmıştı.

Tartışmayla ilgili görüşü sorulan Mourinho, ''Ben mükemmel biri değilim ve hakemleri eleştirdim. Farklı bir imaj ortaya koyanlar, şimdi aynısını yapıyorlar. Sonuçta hepimiz aynıyız'' derken, İspanyol basını bu sözlerin arkasındaki ismi Barcelona Teknik Direktörü Josep Guardiola olarak gösterdi.

Guardiola da basın toplantısında konuya ilişkin şunları söyledi:

''Her ikimiz de kazanmak istediğimizden dolayı birbirimize benziyoruz ama başka bir benzerliğimiz yok. Eğer öyleysek, bazı şeyleri kötü yapmış olmalıyım. Hiçbir zaman onun düzeyine çıkmayı arzu etmedim. Milyonlara değer görüntü ve sözler var, binlerce basın toplantıları var. Her ikimizde kazanmak istiyoruz ama farklıyız. Ama bana 'ona benziyorsun' derlerse, artık ona daha iyi bakmam gerekir. Kurumumu kötü bir duruma sokmak istemiyorum. İnsanların benden utanmamasını sağlamaya çalışıyorum.''

Guardiola, Real Madrid'in layık olduğu için şampiyonluk yarışında Barcelona'nın önünde bulunduğunu ve Madrid takımını yakalamanın çok zor olduğunu da sözlerine ekledi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com