Guiza'nın mesajı taraftarı duygukandıracak

Guiza'nın mesajı taraftarı duygukandıracak
Fenerbahçe'de son iki sezondur istenmeyen adam ilan edilen İspanyol golcü, ülkesinde geleceği ile ilgili sorulara, “Takım olarak zor günler geçiriyoruz ancak küme düşsek bile ben bu formayı sırtımda taşırım” yanıtını

Fenerbahçe'nin küme düşme tehlikesi ile karşı karşı kalmasından sonra yabancı oyuncular geleceklerini kara kara düşünürken, son iki sezondur istenmeyen adam ilan edilen Daniel Güiza kulübüne olan bağlılığını bir kez daha kanıtladı.
İspanyol oyuncu, Fenerbahçe Yönetimi tarafından kendisi hakkında bir karar alınmadığı sürece tek başına hareket etmeyeceğini belirtti, “Gerekirse bu formayı ikinci ligde de sırtımda taşırım” ifadesini kullandı.

Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın takıma verdiği izinden sonra soluğu ülkesinde alan Daniel Güiza, İspanyol basınında neredeyse her gün çıkan “Mallorca, Atletico Madrid veya Granada'dan birine transfer olacak” haberlerine açıklık getirdi. Yıldız oyuncu, Fenerbahçe'nin küme düşürüleceğine kesinlikle inanmadığını vurgulayarak, her türlü senaryoya hazırlıklı olduğunu, kulübünün kendi geleceği ile ilgili alacağı tüm kararlara da saygı duyacağını söyledi.

Gazetecilerin, “Fenerbahçe'nin küme düşürülmesi halinde ne yapacaksın?” yönündeki bir soruya da cevap veren Güiza, “Takımım hakkında şu an bir karar verilmedi. Fenerbahçe taraftarı dünyanın en vefalı taraftarıdır. Her yerde kulübünü destekler. Benim için birinci veya ikinci lig fark etmez. Son sözü kulübüm söyleyecek” dedi.

Bu arada Güiza'nın avukatı Vicente Montes, geçen yıl Güiza için Hercules kulübünden 4 milyon euroluk bir bonservis bedeli getirdiğini ancak sarı - laciverli kulübün bu teklifi kabul etmediğini hatırlattı. Montes, “Fenerbahçe o teklifi kabul etseydi hem 4 milyon kazanacaktı, hem de Güiza'ya ödenen 2 yıllık ücretin bedeli olan 7 milyon euro kasasında kalacaktı. Sanırım Fenerbahçe, Güiza konusunda hata yaptı” ifadelerini kullandı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com