"Gül yine devre dışı"

"Gül yine devre dışı"
Cumhuriyet, Abdullah Gül'ün Göktürk-2 uydusu için düzenlenen törene davet edilmemesiyle ilgili olarak manşetten “Gül devre dışı” demiş.

Cumhuriyet, Abdullah Gül'ün Göktürk-2 uydusu için düzenlenen törene davet edilmemesiyle ilgili olarak manşetten “Gül devre dışı” demiş.

Başbakan Erdoğan, Meclis Başkanı Çiçek, Genelkurmay Başkanı Özel ile Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanı Nihat Ergün’ün katıldığı Göktürk-2 uydusu için düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Gül’ün davet edilmemesi büyük yankı uyandırdı. 

Başkomutan  sıfatını taşımasına rağmen Gül’ün, TSK’nin istihbarat ihtiyacını karşılaması amacıyla tasarlanan proje için çağrılmaması Çankaya Köşkü’nde rahatsızlığa neden oldu.

Cumhuriyet Gazetesi, manşetten duyurduğu haberde, benzer bir durumun Hürkuş'un hangardan çıkarılması esnasında da yaşandığını hatırlatıyor.

Haberde Gül ve Erdoğan'ın 29 Ekim'deki polis barikatının kaldırılması konusunda da ayrı düştüklerine değinilerek son olarak dokunulmazlıklar konusunda farklı görüşte oldukları da belirtiliyor. (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com