Gülben Ergen fena yakalandı!

Gülben Ergen fena yakalandı!
Gülben Ergen telefonundan sevgilisine aşk mesajları atarken fena yakalandı.

Son günlerde evliliği ve boşanma haberleri ile gündemde olan Gülben Ergen telefonundan 'Sen canımsın benim, şahdamarım mısın sen benim, sahip misin sen bana?, rengim sensin, canım o benim' mesajları atarken kameralara fena yakalandı.

TNT televizyonunda ekrana gelen 'Kırmızı Halı 'magazin programı bu skandal mesajları saniye saniye görüntülemeyi başardı.

MUHABİR GÖRÜNTÜLEDİ
Uzun zamandır bir sevgilisi olduğu konuşulan ve ne zaman ortaya çıkacağı merakla beklenen, Mustafa Erdoğan 'la boşanma davası devam eden Gülben Ergen, onlarca kameraman ve onlarca foto muhabirinin arasında sevgilisine aşk mesajları çekerken yakalandı.

AŞK MESAJLARI ATARKEN YAKALANDI
Evli ve çocuğu olan ünlü sanatçı Gülben Ergen katıldığı özel davette mensupları ve konukların önünde sevgilisine aşk mesajları atarken yakalandı. Evli ve çocuklu olan ünlü sanatçı Gülben Ergen etrafında olanlara gözünü kapadı ve dakikalarca esrarengiz sevgilisiyle mesajlaştı.

ŞAHDAMARIM MISIN BENİM
Gülben Ergen'in sevgilisine attığı mesajların içinde birbirinde farklı aşk sözcükleri vardı. Ancak onlarca kameraman ve onlarca foto muhabirinin olması ünlü sanatçıyı hiçte rahatsız etmedi. Basın mensuplarına aldırış etmeyen ünlü sanatçının aşk mesajları birbirini kovaladı. Sevgilisine 'Sahip misin sen bana ' mesajını attı önce.. Ancak yanıtını beklemeden çok daha iddialı olan ikinci mesajını gönderdi. 'Sen şahdamarım mısın benim?'

GÜLBEN'DEN SEVGİLİSİNE AŞK MESAJLARI
YENİ1HAYAT


Gülben Ergen'in gizemli sevgilisine gönderdiği mesajlar sosyal medyada da gecenin en çok konuşulan konusu oldu. Gülben Ergen de haberin ardından şu tweeti attı: YENİ1HAYAT

(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com