Gülben Ergen: "Yaşarken öldüm"

Gülben Ergen: "Yaşarken öldüm"
Saba Tümer'le bugün programına katılan Gülben Ergen canlı yayında duygusal anlar yaşadı.

Saba Tümer ile Bugün programına konuk olan ünlü sanatçı Gülben Ergen biten evliliği hakkında ilk kez konuştu. Güzel sanatçı, yaşadığı zor günleri de anlatırken gözleri doldu.

Shox Tv  ekranlarında yayınlanan Saba Tümer ile Bugün programına konuk olan ünlü sanatçı Gülben Ergen biten evliliğinin ardından samimi açıklamalarda bulundu. Gülben Ergen , ikiz çocuklarıyla yaşadığı zor dönemleri anlatırken de canlı yayında duygusal anlar yaşadı.

ÖLÜM KURTULUŞ

"Allah'a inanıyorum yoksa aklımı kaçırırdım" diyen Ergen, "Ben çok zor bir hayat yaşıyorum. Evliliğim, sonrası, ikizlere hamileliğim... Çok sorunlu bir hamilelik geçirdim, çok sorunlu bir doğum yaşadım. Çocuklar 2,5 ay yoğun bakımda kaldı. Anlatmadığım o kadar şey var ki... Ölüm ne ki? Ölüm kurtuluş, ölüm kavuşmak. Yaşarken ölmek diye bir şey var. Yaşarken çok öldüm" şeklinde konuştu.

BEN BİR MUCİZEYİ YAŞADIM

O zamanlarda 'iyiyim' diye sahtelik yapmaktansa hiç ortalarda gözükmediğini belirten güzel sanatçı, "Biz geceli gündüzlü 2,5 ay hastanede yaşadık. Atlas 3,5 kilo doğdu. İkizlerimin toplamı 3,5 kilo değildi. O kadar küçüklerdi ki... Günde 3 damla, ertesi gün 4 damla, ertesi gün 5 damla sütle hortumla midelerinden besleniyorlardı. Ben şimdi nasıl şükretmeyeyim. Gözümün önünde can buldular, nefesleri gitti geldi aylarca. Ben bir mucizeyi yaşadım. Kalbim ağzıma geliyor anlatırken. Çok zor şeyler yaşadım. Allah hiç kimseyi evladıyla imtihan etmesin" diye konuştu. Hayatında hiç bir şey için isyan etmediğini söyleyen Gülben Ergen, "Hayatta kolay kolay zorlanmam. Dirayetliyimdir, acı eşiğim çok yüksektir ama bu konuda çok zorlandım" dedi ve gözleri doldu. (BRK)

ensonhaber

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com