Gülben Ev Bakıyor!

Gülben Ev Bakıyor!
Mustafa Erdoğan'dan boşanacağı dedikoduları çıkan Gülben Ergen, 4 milyon dolara ev arıyor!

Bahçeköy'deki evinden taşınmaya karar veren Ergen, Levent'te aradığı ev için 4 milyon dolar ayırdı...

EV ARAMAYA BAŞLAMIŞTI

Gülben Ergen toparlanıyor! 6 yıllık eşi Mustafa Erdoğan'dan boşanmak için avukatına vekâlet verdiği haberlerinin ardından hareketili günler yaşayan Ergen, şimdi de evini değiştiriyor. Boşanma haberi erini yalanlayan ünlü şarkıcının Levent'te ev bakmaya başlaması kafaları karıştırdı. Gülben Ergen'ln, boşanma dedikoduları çıkmadan önce ev bakmaya başladığı öğrenildi.

"HAYATIMI KÜÇÜLTECEĞİM"

“Artık hayatımı biraz küçültmek istiyorum" diyen Gülben Ergen, Bahçeköy'deki bin 200 metrekarelik evini bırakıp Levent'te daha küçük bir ev tutmak istiyor. Ergen, dostlarına, "Levent'te 500 metrekare bir ev istiyorum. 4 milyon dol ar ödeyebil irim" demiş. Bir yandan yeni başladığı televizyon programı için yoğun bir tempo içine giren ünlü şarkıcı, bugünlerde diğer yandan da emlakçıları geziyor.

İşte göreceğiz önümüzdeki günlerde. Yeni program öncesi boşanma haberleri gündemde yer buldu bulmasına ama asıl Gülben Ergen ile Seren Serengil polemikleri de hız kesmedi. Gülben Ergen'in giydiği Chanel çizmeden sonra Seren Serengil'in, “Benim giydiğim çizmeyi bir hafta sonra giydi” diyerek tiye alması konuşuldu. Bu olaylar cereyan ederken Gülben Ergen'in başına bir olay gelmiş ki, fıkra gibi. Modacı Tuvana Büyükçınar kendisine bir kıyafet yollamış. Gülben Ergen kutuyu bir açıyor ki, Seren Serengil'in klipte giydiği kıyafetin aynısı. Yani o kıyafeti fark etmeyip giyse ikinci polemik patlayacak. Neyse ki, hemen fark etmiş kutu kapatıp kıyafeti Tuvana Büyükçınar'a geri postalamış

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com