'Güldür Güldür' yeniden ekranda

'Güldür Güldür' yeniden ekranda
Ekranların sevilen komedi şovu Güldür Güldür Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak...

BKM yapımı olan “Güldür Güldür” özlenen kadrosu ve sürpriz isimleri yeni sezona iddialı bir giriş için hazırlanıyor.

Güldür Güldür oyuncu kadrosu Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Aziz Aslan, Yeşim Ceren Bozoğlu, Meltem Yılmazkaya, Yavuzhan Doğan, Dilşah Demir, Burak Topaloğlu’ndan oluşuyor.

Şahane jürisi türkücü İsmail Abi, popun kraliçesi Yeter ve bir diva olan Oya ve efsane sunucusu Şevket'le Şuh Ses Türkiye yarışmasında neler olacak? Bilal ve İbrahim rüyalarına
ulaşmaya çalışırken, sürpriz isimler yarışmada umduklarını bulamayacak.

Uzun yol kaptanı bir baba, uçuş görevlisi bir aileden kız istemeye kalkarsa başlarına neler gelir? Sektörler arası kapışma bu aşkın önünde nasıl engeller yaratacak? Bilal evin acil çıkışlarını gösteren bir gelin istiyor mu? Bir muavin ve bir hostes nasıl tanışmış olabilir ki?

Film izlemek için evde toplanan liseli gençlere televizyondan çıkan kız musallat olursa neler olur? Ergenler kendilerini korkunç olaylardan kurtarabilecek mi?

Yazın sona ermesiyle yazlıkçılar Bilal ve Şevket bu durumu nasıl karşılayacak? Kışın gelmesine ve ayrılmaya hazır olmayan komşuları zorlu bir mücadele bekliyor.

Puanları aynı olan İbrahim ve Bahadır'dan hangisi okula kayıt yaptırmayı başarabilecek? Müdüre Mehtap bu iki beceriksiz öğrenci arasından hangisini seçecek?

(DSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com