Gülen'den Taziye Mesajı!

Gülen'den Taziye Mesajı!
Fethullah Gülen, Başbakan'ın koruma konvoyuna yapılan saldırı ile ilgili olarak mesaj yayınladı.

Gülen mesajında Başbakan RecepTayyip Erdoğan ve yaralı koruma memuruna geçmiş olsun dileklerini ileten Gülen şehit olan koruma memurunun ailesine ise başsağlığı diledi. Gülen hain pusu olayı ile milletin huzur ve istikrarını çekemeyenler in yine o menfur planlarını devreye soktuğunu ifade ediyor.Taziye mesajlarında şu ifadelere yer veriyor:

GEÇMİŞ OLSUN

Kastamonu Mitingi sonrasında Sayın Başbakanımız'ın koruma konvoyuna hain bir pusu kurulduğunu teessürle öğrendim. Fevkalade mahzun olduğum hadise açıkça gösteriyor ki bu milletin huzur ve istikrarını çekemeyenler yine o menfur planlarını devreye sokmuş durumdalar. Milletçe kenetlenmemize vesile olmasını dilediğim bu menfur saldırıdan dolayı Cenab-ı Allah'tan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı bu millete bağışlamasını, ülkemizi her türlü kötülükten muhafaza buyurmasını temenni eder, geçmiş olsun dileklerimi arz ederim.

TAZİYE VE GEÇMİŞ OLSUN

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın koruma konvoyunda görev yaparken hain bir pusuyla bir polis memurunun şehit edildiğini, bir polis memurunun yaralandığını üzülerek öğrendim. Şehit polis Recep Şahin'e şüheda-i kiramla beraberlik niyaz eder, ailesine ve yakınlarına Sabr-ı Cemil dilerim. Yaralı polis memuru Metin Kuş'a Cenab-ı Allah'ın lütfunden acil şifa temenni ederim.

M.FETHULLAH GÜLEN
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com