Güler'den Bol Küfürlü Ses Kaydı

Güler'den Bol Küfürlü Ses Kaydı
Yayınladıkları ses kayıtlarıyla gündemi değiştiren Haramzadeler333 adlı hesap, bugün Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ve iş adamı Orhan Cemal Kalyoncu arasında geçtiği iddia edilen yeni bir tape daha yayınladı.

Tapeye göre, Gezi olaylarında Gezi Parkı’nın yıkılmasına karşı olan protestocular iki tarafın da zarar gördüğünü belirterek parkta basın açıklaması yapıp çıkmak istiyor, protestocular araya milletvekillerini de koyuyor. Ancak dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler o günlerde yaşananı şu cümlelerle anlatıyor: “Başbakan’a yalvardım yalvardım yakardım, abi Nuh diyor peygamber demiyor, eylemciler ‘açıklama yapıp çıkacağız’ diyor izin vermiyor. Gene en sonunda kaldı bana, Vali Hüseyin’e, Müdür Hüseyin’e…”

ŞOK KÜFÜRLER

Güler ses kaydında, Kalyoncu’ya “senin oradaki kulübeler var ya onları yakmışlar, sen terör mağdurusun. Zararını karşılayalım yani” diyor. Güler ses kayıtlarında “Nasıl şe..sizler görüyor musun… Orada sen, seninkiler de kullanıyor muydu o şeyi, şantiye” diye soruyor. Aynı zamanda Güler’in şantiyeden söz ederek, “İkisini de yakmış i.neler” dediği duyuluyor.

“HEPSİNİN KULAĞINDAN TUTUP”

Cemal Kalyoncu’nun Güler’e “Kılıçdaroğlu ile konuştunuz mu?” diye sorması üzerine Güler, "Konuşacaktım ama gerek kalmadı, Başbakan ikna edince. Ama buyursun gelsin” diyor.

Kalyoncu’nun Gezi direnişçileriyle ilgili “Gece burada kalırlarsa doğru olur mu?” sorusu üzerine Güler, “Bu gece kalır, yarın kalır. Sonra ne kadar kalacak ağabeycim. Sabaha karşı valla hepsinin kulağından tutup s..er atarım, vallahi s..sin” şeklinde yanıt eriyor. Kalyoncu ise Güler’e “Eline sağlık ağabeyciğim” diyor.

Kalyoncu ve Güler, “Ölüm olmasın da” diyerek endişelerini belirtirken, Güler “Ne çektiğimizi bir görsen, şu an 32 ayrı ilde eylem var. Ankara’da şu an herkes ayakta” diyor. (SBK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com