Gülse Birsel kimin kalbini kırdı?

Gülse Birsel kimin kalbini kırdı?
Usta oyuncu Asuman Dabak, Gülse Birsel’in kendisine haksızlık yaptığını bu nedenle kalbinin kırgın olduğunu katıldığı bir televizyon programında dile getirdi. Bakın bu kırgınlığın nedeni neymiş.

Yetenekli oyuncu Asuman Dabak katıldığı 2. Sayfa programında Gülse Birsel’e karşı kalbinin kırık olduğunu dile getirdi. Bu kırgınlığının nedeniyse yıllar önceye, Avrupa Yakası dizisine dayanıyor.

Avrupa Yakası dizisindeki Makbule karakterini canlandırmak üzere Dabak’la görüşen Birsel, daha sonra karakteri değiştirerek Dabak’ın tüm emeğinin boşa gitmesine neden olmuş.  

Dabak bu olayı şöyle anlatıyor: “Tatlı Hayat dizisinde canlandırdığım Menekşe karakterinden sonra iyi bir karakter çıkarmak önemliydi. Gülse, Avrupa Yakasında benim canlandıracağım karakter için 4 sayfalık çok ayrıntılı bir karakter analizi hazırlamıştı, hayran kalmıştım. Karakter hakkında çok emek sarf ettik telefonla konuştuk, rol için dişlerimi bile yaptırdım. Günlerce bu rol için kafa patlattık. Okuma provasına katıldığım gün her şey değişti. Gülse Birsel, senin canlandıracağın karakter değişti, ben sana anlatacağım dediği zaman benim için dizi bitmişti. Bu değişimden sonra artık birlikte çalışamayacağımızı söyleyerek diziden ayrıldım. Benim canlandıracağım Makbule rolünü daha sonra Hasibe Eren canlandırdı. Biraz haksızlığa uğradığımı düşünüyorum kendi adıma. Kendisinden bir telefon beklemiştim ama aramadı kırgınlığım daha da arttı. Gülse Birsel kırgınlığım var. Ancak ilerde aynı projede yer almayacağız diyemem. Kalemini sevdiğim birisidir" dedi. (SAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com