Gülse Birsel'e şoke eden suçlama

Gülse Birsel'e şoke eden suçlama
Senaristliğini Gülse Birsel'in yaptığı Yalan Dünya dizisine usta oyuncu Tekin Akmansoy'dan ağır eleştiri geldi. Gülse Birsel'in Yalan Dünya'yı iki Amerikan dizisinin senaryosundan uyarladığını söyleyen Akmansoy, "Gülse Birsel Yalan Dünya'da oynayamıyor" d

Senaristliğini Gülse Birsel'in yaptığı Yalan Dünya dizisine usta oyuncu Tekin Akmansoy'dan ağır eleştiri geldi. Gülse Birsel'in Yalan Dünya'yı iki Amerikan dizisinin senaryosundan uyarladığını söyleyen Akmansoy, 'Gülse Birsel Yalan Dünya'da oynayamıyor' dedi. Akmansoy'un eleştirilerinden Muhteşem Yüzyıl dizisi de nasibini aldı.

Sevilen dizi Yalan Dünya'nın hem senaristliğini yapan hem de Deniz karakterini canlandıran Gülse Birsel bu sözlere çok bozulacak.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Ebruli programında Ebru Şallı'nın bugünkü konuğu Kaynanalar dizisinin Nöri Kantar'ı olarak hafızlarda yer edinen usta oyuncu Tekin Akmansoy'du.

Günümüzdeki bazı dizileri ve oyuncuları eleştiren Akmansoy, Gülse Birsel'in Yalan Dünya'yı iki Amerikan dizisinin senaryosundan uyarladığını söyledi.

"Gülse Birsel oyunculuk takliti yapıyor"

Birsel'in yazdığı karakterleri de eleştiren usta oyuncu, 'Bence biraz da normal insanlar yazsın. Hepsi mi anormal bunların? Kimisinin Türkçesi bozuk, kimisi olduğundan daha bir başk, kimisi sakat. Gülse sen neden oynuyorsun buna aklım ermiyor. Oyunculuk başka şey. Oyunculuk taklidi yapma bana. Oynayamıyorsun, olmuyor. Ama sen bunu oluyor gibi gösteriyorsan, sen de inanıyorsan ben kıskanç olurum, sen doğrucu olursun ' ifadelerini kullandı.

'SARAYDA KİMSE AÇIK SAÇIK DOLAŞAMAZ '

Akmansoy'un eleştirilerinden Muhteşem Yüzyıl dizisi de nasibini aldı. 'Muhteşem Yüzyıl'daki gibi sarayda kimse saçı açık dolaşamaz ' diyen Tekin Akmansoy, 'Dizide Teşvikiye Türkçesi ile konuşuyorlar. Muhteşem Yüzyıl'da padişah pijama giyiyor, bu olmamalı. Yönetmen bana kızmasın. Sen bir dönem yapıyorsun, bu yanlışların olmaması lazım ' eleştirilerinde bulundu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com