'Gülşen yatıp kalkmaya bayılıyor'

'Gülşen yatıp kalkmaya bayılıyor'
Sivri dilli şarkıcı Arto, müzik dünyasının ünlülerine verdi veriştirdi!..

Arto, önceki gece Popstar’ın canlı yayınında olan Serdar Ortaç’ın sevgilisi Chloe ’yla Etiler’de bir restoranda yan masalarda yemek yedi. Arto, “Serdar’la kanlı bıçaklıydık. Barıştık. Onunla da Chloe ’yla da arkadaşız.“Çok tatlı bir kız. Bu sefer Serdar evlenecek gibi. Galiba baba oluyor. Benden duymuş olmayın” diye konuştu. Arto ardından müzik dünyasının diğer isimlerini ele aldı ve bakın neler söyledi:

Gülşen’in ‘Yatcaz Kalkcaz Ordayım’ şarkısını değerlendirirken; “Gülşen yatıp kalkmaya bayılıyor. Bu kadar yatmaya kalkmaya bayılan bir kadının sonunda yapacağı şarkı budur” diye konuştu.
Gülşen’in sevgilisi aranjör Ozan Çolakoğlu içinse: “Ozan çok değerli müzisyen ama bana göre karizması olan bir adam değil. Gülşen onda ne buldu bilemiyorum. Bizim starlar iyi bir aranjör bulur. Ona kancayı takıp alacağını alıp sonra tekmeyi basarlar” sözlerini sarfetti!..

Arto ardından bir dönem Hadise ile aşk yaşayan Sinan Akçıl’la ilgili görüşünü açıkladı ve “Sinan Akçıl boru sesli. 7 sene önceki sevgilisine (Hadise) laf atması gereksiz. Justin Bieber’ın yandan çarklısı” yorumunu yaptı. (BCK)

Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com