Gülsuyu'nda ölen gence 6 kurşun isabet etmiş

Gülsuyu'nda ölen gence 6 kurşun isabet etmiş
Hasan Ferit Gedik'in vücudunda altı kurşun yarası tespit edildi.

Dün gece Maltepe-Gülsuyu'nda yaşanan çatışmada vurulan ve hastanede hayatını kaybeden Hasan Ferit Gedik'in vücudunda 6 kurşun yarası tespit edildi.

Radikal'den İsmail Saymaz'ın haberine göre doktorlar yaralar çok büyük olduğunu ve bunun uzun namlulu silah ihtimalini arttırdığını söyledi. Uyuşturucu çeteleri tarafından açılan ateşte vurulan Halk Cephesi üyesi Gedik'in ölü muayene tutanağı belli oldu. 21 yaşındaki Gedik'in sırtında, boynunda, kafası ve alnında altı kurşun yarası tespit edildi. Ayrıca boynunda çok sayıda yara ve kafatasında çok sayıda kemik kırığı saptandı.

Hasan Ferit Gedik'in avukatı Ergin Gökoğlu, olayda Ferit'in de içinde olduğu grubun hedef alınarak ateş edildiğini ve sokak aralarından ve çatılardan uzun namlulu silahlarla ateş edildiğini öne sürdü. Gökoğlu, Gedik’in gömleğine polis tarafından el konduğunu kaydederken, bunun soruşturma amaçlı mı, yoksa başka bir amaçla mı alındığını bilmediklerini ve bu amaçla savcılıkla görüştüklerini söyledi. Gökoğlu, hali hazırda biri ağır beş yaralının daha olduğunu vurguladı.

Hasan Ferit Gedik'in Adli Tıp'tan alınan cenazesi Küçükarmutlu Mahallesi Cemevi’ne getirildi. Gedik’in halen Bolu Cezaevi’nde tutuklu bulunan babasının da yarınki cenazeye katılması bekleniyor.  (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com