Gül'ü Görünce Ağlayan Kız O Anı Anlattı!

Gül'ü Görünce Ağlayan Kız O Anı Anlattı!
Cumhurbaşkanı Gül'ü görünce heyecanlanarak ağlayan Ecehan Topal o an neler hissettiğini anlattı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle 81 ilin gençlik temsilcileriyle Çankaya Köşkü'ne çıkan ve CumhurbaşkanıAbdullah Gülile tokalaşırken gözyaşlarını tutamayan Zonguldak Gençlik Temsilcisi Ecehan Topal o anı anlattı. Topal, Cumhurbaşkanı Gül ile göz göze geldiği anda heyecanlanarak ağladığını söyledi.

Gençlik Merkezi'nin değerlendirmesi sonucu Zonguldak'ı Ecehan Topal isimli genç temsil etti. Filyos Melek Ahmet Şanlı Anadolu Lisesi mezunu olan ve şu an Lisans Yerleştirme Sınavı'na hazırlanan Topal, 19 Mayıs'ta 81 ilin gençlik temsilcileriyle çıktığı Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Gül ile tokalaşırken gözyaşlarını tutamamış ve kamuoyunun dikkatini çekmişti. Çanakkale gezisinin ardından, ikamet ettiği Zonguldak'a dönen Ecehan Topal, bugün Zonguldak Gençlik Merkezi Müdürü Serap Köksal'ı ziyaretinde, o an yaşadıklarını anlattı.

Cumhurbaşkanı Gül ile göz göze geldiği anda heyecanlanarak ağladığını belirten Topal, "Cumhurbaşkanımız orada bir konuşma yaptı, onu dinledik. Daha sonra 81 ilden gelen arkadaşlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımızla el sıkışıp bayramlaştık. El sıkıştıktan sonra göz göze geldik. Ben o an çok heyecanlandım. O anda elimi bırakmadı. 'Ne oldu?' gibi bir şeyler söyledi. Heyecandan pek hatırlamıyorum. Ama heyecanımı yenmem için 'Gel o zaman resim çektirelim' dedi. Hiç unutamayacağım güzel bir anıydı benim için" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün sevecen tavırları ve sıcakkanlı davranışlarına dikkat çeken Topal, şunları söyledi: "Cumhurbaşkanımız bana, 'Annene, babana, Zonguldak'ta tanıdıklarına selam söyle' dedi. Ayrıca, bayramlaşmadan sonra Köşk'ün merdivenlerinde toplu fotoğraf çekimi için sıramızı alıyorduk. Ben ağladığım için en sona geçtim. Orada da beni eliyle tutup en öne çekti. Çok heyecanlı ve güzeldi benim için. Hiç bir zaman unutmayacağım"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com