Gümrük memurlarını şaşırtan ürün

Gümrük memurlarını şaşırtan ürün
Antalya Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ekipleri, geçen yıl ele geçirdikleri sahte kızlık zarı kanının ardından bu kez de Türkiye'de daha önce kullanılmayan ilginç bir maddeyle karşılaştı.
Odaya konulduğunda yayılan koku ile cinsel isteği artıran afrodizyak etkili tütsü, gümrük memurlarını şaşırttı.
 
Antalya Posta Gümrüğü'nde görevli Gümrük Muhafaza Müdürlüğü görevlileri posta yoluyla gönderilen kargoyu incelemeye aldı. Kargonun içerisinde Amerikan menşeili 'Rush Liquid Incense' ve 'Pure Liquid Roma Gold' markalarına ait 64 şişe cinsel gücü arttıran sıvı tütsü tespit edildi.Olayla ilgili 'gümrük kanununa muhalefet' suçundan gözaltına alınarak ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan A.G. ifadesinde ürünün travestiler ile grup seks partilerinde katılanların tercih ettiğini ifade etti.
 
İncelemeye alınan ürünün kalp atışını hızlandırarak vücuttaki kan akışını hızlandırıp afrodizyak etkisi yaptığı, ürünün Türkiye'de ilk kez yakalandığı ve cinsel uyarıcı olarak kullandığı belirtildi.
 
Antalya Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ekipleri, geçen yıl 7 Temmuz'da da, Çin'de üretilen ve gümrük vergisi ödenmeden Türkiye'ye sokulmak istenen, ambalajlar içinde 45 'yapay kızlık zarı kanı'na el koymuştu. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com