Gümrük Muhafaza'dan sahte içki operasyonu!

Gümrük Muhafaza'dan sahte içki operasyonu!
Yılbaşında piyasaya sürülmek üzere hazırlanmış sahte içki ele geçirdi

Ankara Keçiören’de gelen bir ihbar üzerine yapılan baskında yılbaşında piyasaya sürülmek üzere hazırlanmış 100 bin TL değerinde sahte içki ele geçirdi.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Ankara Gümrük Muhafaza ekiplerinin yaptığı operasyonla ilgili yapılan yazılı açıklamaya göre bir ev ve iş yerinde kaçak içki üretildiği ihbarı üzerine Ankara Gümrük Muhafaza ekipleri bir operasyon düzenledi. Yılbaşında piyasaya sürülmek için hazırlanmış 100 bir TL’lik sahte içki ve elektronik sigara ele geçirildi.

Operasyon kapsamında kapsamında işyeri, ev ve dağıtımda kullanılan iki araçta yapılan aramada 573 şişe sahte içki ile 179 likit nikotin ve muhtelif markalarda 30 elektronik sigara ile çok sayıda etiketlenmemiş boş ve dolu sahte içki şişesi, şırınga, hortum ile şişeleri doldurmak için kullanılan düzenek tespit edildi.

Operasyon Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza Ekipleri tarafından 2013 yılında ülke genelinde yapılan 146 operasyonda 4 milyon 772 bin TL değerinde 112 bin 816 litre içki ele geçirildi.  (LAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com