Gümrükteki patlamada flaş gelişme!

Gümrükteki patlamada flaş gelişme!
Aracı 3 kişi uzaktan patlattı.

Hatay, Cilvegözü Sınır Kapısı’nda meydana gelen patlamanın şüphelileri tespit edildi. 13 kişinin hayatını kaybettiği saldırının ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

SINIR KAPISINDA PATLAMA

BÖYLE YALAN GÖRÜLMEDİ


Aracı 3 kişi uzaktan patlattı. Araç sınır kapısına geldikten 20 dakika sonra patlama meydana geldi. Saldırganların eşgalleri kameralardan tespit edildi.

Edinilen bilgilere göre, patlamanın kameralarında bütün ayrıntılar mevcut ve saldırıyı gerçekleştirenlerin aracı park ettikten sonra olay yerinden nasıl uzaklaştıkları görülüyor. Şüphelileri arama çalışmaları eşgaller belirlendikten hemen sonra başladı.

Olaya şahit olan görgü tanıkları, patlamada daha fazla kişinin öldüğünü ancak bir çok ölü ve yaralınında Suriye tarafına taşındığını söylüyor.

MUHALİFLER 14.30'DA BULUŞACAKTI

Suriye dışında yaşayan bazı Muhalifler ile çeşitli ülkelerdeki destekçilerinin patlamanın meydana geldiği saatlerde Cilvegözüne gelecek olan bazı komutanlarla buluşacağı öne sürüldü. Sınır bölgesinden sızan haberlere göre bu toplantı saat 14.30 sıralarında Cilvegözü bölgesinde yapılacakken, Suriye’den gelmesi beklenenler gecikti ve patlama gerçekleşince de toplanamadılar.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com