Gümüşdağ, Adalı ve Havutçu'yu yakabilir!

Gümüşdağ, Adalı ve Havutçu'yu yakabilir!
Transfer teklifi final maçından önce mi sonra mı ?

TFF Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, geçtiğimiz Cumartesi günü 'Futbolda şike soruşturması' kapsamında gözaltına alındı. Önce emniyette ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nda ifade verdi. Soruşturma savcısı Mehmet Berk'e 6 sayfalık ifade verdiği öğrenilen Gümüşdağ'ın soruşturma kapsamında tutuklanan Beşiktaşlılarla çeliştiği öğrenildi.

TRANSFER TEKLİFİ FİNAL MAÇINDAN ÖNCE Mİ SONRA MI ?

Doğan Haber Ajansı'nın servis ettiği habere göre; Soruşturma kapsamında tutuklanan Beşiktaşlı yönetici Serdal Adalı ve teknik direktör Tayfur Havutçu'nun, İstanbul Büyükşehir Belediyespor(İBB) ile yapılacak kupa finali öncesi İbrahim Akın ve İskender Alın'a transfer teklifi ettikleri iddia ediliyor ; kupa finalinde iyi oynamamaları karşılığında iki futbolcuya transfer teklifinde bulunmakla suçlanıyordu. Edinilen bilgiye göre iki isim de söz konusu iddianın doğru olmadığını, bunun delililinin de transfer görüşmelerinin kupa maçının çok öncesinde, o zaman İBB Başkanı olan Göksel Gümüşdağ ile yapılmasını gösterdi.

GÜMÜŞDAĞ'IN İFADESİ DOĞRULAMIYOR

Doğan Haber Ajansının adli çevrelerden ulaştığı bilgilere göre işte bu iddia savcılıkta 'şüpheli' sıfatıyla ifade veren Gümüşdağ'a yöneltilen sorulardan biriydi. Edinilen bilgiye göre Gümüşdağ'a, İbrahim Akın ile ilgili transfer teklifinin Beşiktaşlı yöneticilerin iddiasının tersine Türkiye Kupası final maçından sonra geldiğini ileri sürdü. Gümüşdağ'ın bu ifadesinde ayrıca İskender Alın ile ilgili ise ne maçtan önce ne de sonra bir transfer teklifinin yapılmadığını söylediği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com