Güneş: "Gelecek sezon..."

Güneş: "Gelecek sezon..."
Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, kalan haftalarla ilgili konuştu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, play - off mücadelesi içinde yer almanın şu anda en büyük hedeflerinden biri olduğunu belirterek, "Geride bıraktığımız süre içinde bizi en çok üzen ligde kaybettiğimiz beklenmeyen puanlar ve tabii ki UEFA Avrupa Ligi'nden elenmemiz oldu. Toplam 11 maç oynadığımız Avrupa sahnesinde mutlu ve üzgün günler yaşadık. Ancak özellikle PSV karşısında sergilediğimizi futbol beklentimizin çok altındaydı. Yolumuza devam etmemize tecrübemiz ve gücümüz engel oldu. Avrupa kupası maçlarında yaşadığımız yoğunluk ligde de beklenmeyen puan kayıpları yaşamamıza yol açtı" dedi. Güneş, kalan haftalarda en büyük hedeflerinin lig yarışı içinde var olmak, kupayı kazanmak ve play - off mücadelesinin içinde yer almak olduğunu vurgulayarak, "Bunlara ulaşmamız bizi gelecek sezon tekrar Avrupa yarışının içine taşıyacaktır. Bu nedenle oynayacağımız tüm maçlara büyük önem veriyoruz" diye konuştu.

ZORLUKLARI BÜYÜKLÜĞÜMÜZLE AŞACAĞIZ

Zor bir sürece girdiklerinin de altını çizen Şenol Güneş, "Trabzonspor kurulduğu günden bu yana zorlukları hep büyük taraftarıyla birlikte aşmış bir kulüptür. Bundan sonra da böyle olacağına inanıyoruz. Hedefimiz siz değerli Trabzonsporlular'a daha iyi bir takım izlettirebilmektir. Büyük bir ailenin fertleri olarak hepimizin üzerine sorumluluklar düşmektedir. Bütünlük duygusu içinde hareket etmeli, birbirimize destek olmalıyız. Saha içi ve dışında Fair - Play ruhundan taviz vermeden yarışan bir Trabzonspor en büyük beklentimiz olmalıdır" ifadesini kullandı.

JEBRİN'LE DOBRA DOBRA

Trabzonspor'un ara tranfserde Bucaspor'dan aldığı Ganalı genç futbolcu Torric Jebrin, Trabzonspor Dergisi'nin Mart sayısındaki anket bölümünde soruları yanıtladı. Boş zamanlarında kitap okumayı sevdiğini belirten 21 yaşındaki Jebrin, "Hayatımın en güzel günü anne ve babamın bana, 'Bundan sonra kendi hayatını kurmakta özgürsün' dedikleri gündü. Beni en çok ailemdeki insanların yaptığı şakalar güldürür. Yalan ve ikiyüzlülüğe ise çok kızarım. En hoşlanmadığım yönüm ise utangaç olmam. Bundan kurtulmam lazım. En sevdiğim cümle de, bir şarkıda duyduğum, 'Ne ekersen onu biçersin' sözü" dedi. Jebrin en sevdiği yemeğin pilav olduğunu da vurgulayarak, "Gelmiş geçmiş en iyi oyuncu bence Messi. En iyi Türk golcü ise Burak Yılmaz. En kötü özelliğim de maç içinde iyi oynamadığım anlarda çabuk demoralize olmam. Fiziksel kapasitemi daha üst seviyeye taşımalıyım ve saha içerisinde arkadaşlarımla daha çok konuşmalıyım. Trabzonspor hayellerimi gerçekleştirebileceğim bir yer" ifadelerini kullandı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com