Güneş yüzünü gösterecek!

Güneş yüzünü gösterecek!
Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor.

Ülkemizin kuzeydoğu kesimlerinin parçalı zamanla çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı, Marmara ile iç ve doğu kesimlerde yer yer sis hadisesinin görülmesi bekleniyor.
 
HAVA SICAKLIĞI:
Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Kuzey, iç ve doğu bölgelerde mevsim normallerinin 3 ila 5 derece altında, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.
 
RÜZGAR: Rüzgarın; genellikle kuzey ve kuzeydoğu, zamanla iç bölgelerde güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.
 
BÖLGELERİMİZDE HAVA
 
MARMARA: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer sis bekleniyor.
 
EGE: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.
 
AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla Batı Akdeniz parçalı bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde Göller Yöresinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.
 
İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.
 
BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç ve yüksek kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.
 
ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Genellikle parçalı, zamanla bölgenin kıyı kesimleri çok bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç ve yüksek kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.
 
DOĞU ANADOLU: Parçalı bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte kuzey ve doğusunda yer yer sis bekleniyor.
 
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin doğusunda yer yer sis bekleniyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com