Günün bombası "Esin'leri karıştırdı"

Günün bombası "Esin'leri karıştırdı"
Ünlü şovmen Okan Bayülgen Esin'leri nasıl karıştırdı.

Okan Bayülgen’in yanlışlıkla “Esin”leri karıştırdığı ve iş görüşmesi için Esin Övet’i ofisine çağırdığı ortaya çıktı. Habertürk yazarı Esin Övet, telefon numarası hatasından ortaya çıkan bu karışıklığı bugünkü köşesine taşıdı.
 
İşte Esin Övet’in yazısı:

 
Saat 21.45 telefonum çaldı. Telefondaki kişi “Ben Okan Bayülgen, nasılsınız?” diyor. Ben de “İyiyim Okan’cığım sen nasılsın?” diye sürdürüyorum konuşmayı. Okan da bir samimi, bir mesafeli. “Şu an nerelerdesin? Seni ofise davet etmek istiyorum” diyor. Ben de “Tam evden çıkmak üzereyim. Bir parti başlıyor. Oraya yetişeceğim. Sonra buluşsak” diyorum. O da bana “Ofiste tek değilim. 20 adam var burada. Ve biz de senin 20 dakikanı alacağız. Sana ihtiyacım var, işle ilgili bir şeyler konuşmamız gerekiyor” diyor. Bu sözleri, Okan Bayülgen değil başka biri söylese umursamayacağım. Ama Okan’ın çalışma olayının böyle olduğunu bildiğim için “Tamam geliyorum” diyorum. Ve ofise gidince, Okan’ın yüzünü gördüğüm zaman, “Tamam sen başka Esin’i aramıştın diyorum.” Evet aynen de böyle olmuş. Okan da: “Ben de telefonda konuştuğum kadını tanımıyorum. Bana neden bu kadar samimi konuşuyor diye içimden küfür ediyorum” diyor. Başka Esin diye benim telefonumu veren kişi ise, Ceyhun Yılmaz.
 
Bu karışıklığın ardından Esin Övet hazır gelmişken, Okan Bayülgen’in yeni radyo projesi “OkanBayülgenFM” ve yeni kanalı On8 Tv ile ilgili bir söyleşi yaptı.
 
Okan Bayülgen, büyük ses getireceğini düşündüğü yeni radyo projesini şöyle anlattı: “Amacım internet üzerinden ve Türkiye’de sadece lokal bir radyoda yayın yapmak. Aynı internet, twitter, facebook gibi sıcak bir radyo seçtim. Radyo Trafik 104.2’de Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe kitap okuyacağım. 23-24 arası. Ondan sonra Cuma günü radyocu arkadaşlarımı toplayıp Kadir Has Üniversitesi'nden başlayacak bir Cuma günü şovu yapıyorum. Kendi internet sitemden yayınlayacağım şovlarımı. Ankara, Konya, Eskişehir, İzmir gibi şehirlerde üniversitelerde radyo şovu gibi yapıp onları anlaştığı haber kanallarında yayınlayacağım. (MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com