GÜRAL Afyon Wellness Convention tanıtıldı

GÜRAL Afyon Wellness Convention tanıtıldı
Türkiye'nin en büyük termal oteli olan Güral Afyon Wellness Convention, Mayıs ayındaki açılıştan önce Afyonkarahisar protokolüne tanıtıldı.

Türkiye'nin en büyük termal oteli olan Güral Afyon Wellness Convention, Mayıs ayındaki açılıştan önce Afyonkarahisar protokolüne tanıtıldı.
Tanıtım toplantısına Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Veli Yıldırım, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Sait Açba, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, AK Parti Eski Milletvekili İhsan Arslan, işadamı Yusuf Özer, işadamı Nafi Güral, işadamı Hüseyin Özdilek ve Afyonkarahisar protokolü katıldı.
Otel ile ilgili bilgilerin verildiği toplantıda otelin 428 oda ve 780 yatak kapasitesi ile bin 28 kişiye hizmet sunabileceği ifade edilirken, 9 bin 500 metrekare alana sahip SPA merkezi, birii bin 500 kişi kapasiteli olmak üzere toplam 13 toplantı salonu, yaz kış aynı sıcaklıktaki şifalı termal suyu ve 2 bin 200 metrekareye yayılan eğlence ve sosyal alanları ile dünyanın önde gelen wellness destinasyonları arasına da girmeye hazırlandığı kaydedildi.
NG Hotels Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür yaptığı konuşmada, Afyonkarahisar ve Türkiye için saptadıkları hedefi açıkladı. Termal turizme yeni bir anlayış getirmek amacıyla yola çıktıklarını anlatan Gür, "Kendimize ilke edindiğimiz hizmet ve kalite anlayışını burada da sonuna kadar uygulayacağız. Türkiye'nin Turizm alanında Avrupa pazarında satılmasında çok büyük rol oynayan değerli dostumuz Hüseyin Baraner otelimizi gezerken tesisimiz için 'Burası Türk Termal Turizmi'nin rönesansı olacak' ifadelerini kullandı. Kendisine güzel düşünceleri için çok teşekkür ediyoruz. Biz termal turizm ve wellness konusunda üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz ve her zaman bu amaçla çalışmaya devam edeceğiz. Otelimizi yurtiçi ve yurtdışında tanıtmaya çalışıyoruz" dedi.
NG Hotels Resorts Turizm Grup Koordinatörü Kamil Berk ise gurur duyulacak bir başarıya imza attıklarını ifade ederek, "Otelimizin temelini Mayıs 2010'da attık ve Allah izin verirse deneme açılışını Nisan ayında yapacağız, resmi açılışımız ise Mayıs ayında gerçekleşecek. Açıldığı tarihte, 265 kişiye istihdam sağlayacak olan otelimiz birçok ilki gerçekleştirdi. 70 bin metrekare kapalı alanı olan otelimizde konaklama kapasitemiz ikisi kral dairesi olmak üzere 82 daire ile, toplam 428 anahtardan oluşmaktadır" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com