Güral: "Ülke birliğimiz için hayatlarını feda ettiler"

Güral: "Ülke birliğimiz için hayatlarını feda ettiler"
Türkiye Genç İşadamları Derneği (TUGİK) Başkanı Erkan Güral, Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde verdiğimiz şehitlerin ardından bir basın açıklaması yayınlayarak, ülke birliği için hayatlarını feda eden şehitlere Allah'tan rahmet, Türk Silahlı Kuvvetleri ve

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TUGİK) Başkanı Erkan Güral, Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde verdiğimiz şehitlerin ardından bir basın açıklaması yayınlayarak, ülke birliği için hayatlarını feda eden şehitlere Allah'tan rahmet, Türk Silahlı Kuvvetleri ve milletimize başsağlığı diledi.

Güral, terör olaylarının son günlerde giderek arttığına dikkat çektiği açıklamasında şunları ifade etti:

'Hakkari'nin Şemdinli İlçesine bağlı Jandarma Sınır Karakolu'na terörislerce yapılan baskın sonucu, 11 askerimizin şehit edilmesinden ve çok sayıda askerimizin de yaralanmasından tarifsiz bir üzüntü duydum.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Uzun yıllardır devam eden ve giderek arttığı gözlenen terör olaylarında verdiğimiz şehitlerimiz, ülkemizin birliği ve bizlerin huzuru için hayatlarını feda etmişlerdir.

Birlik ve beraberliğimizi bozacak her türlü hain emelin karşısında dimdik durmak, soğukkanlılığımızı yitirmemek, kararlı bir biçimde terörle mücadeleye devam etmek durumundayız.

Şahsın ve TÜGİK ailesi adına bir kez daha milletimize başsağlığı diliyorum.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com