Güral'ın Şampiyonu Fonksiyon

Güral'ın Şampiyonu Fonksiyon
Güral Porselen tarafından 23 yıldır düzenlenen bölgenin en büyük turnuvası olan servisler arası futbol turnuvasında, normal süresi 1-1 biten final maçını Güral Vit fonksiyon takımı penaltılarda 6-5 kazanarak 23.’üncü turnuvanın şampiyonu oldu.

Güral Porselen tarafından 23 yıldır düzenlenen bölgenin en büyük turnuvası olan servisler arası futbol turnuvasında, normal süresi 1-1 biten final maçını Güral Vit fonksiyon takımı penaltılarda 6-5 kazanarak 23.’üncü turnuvanın şampiyonu oldu.

 

Güral Porselen'in bu yıl 23.’sü gerçekleştirdiği ve gelenekselleşen servisler arası halı saha futbol turnuvası yapılan final müsabakaları ile sonuçlandı. Final maçını Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkanı Mustafa İça, Cumhuriyet Başsavcısı Atilla Arslan, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Nuh Kalkan, İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık, Güral Porselen İcra Kurulu Başkanı İsmet Güral, Güral Porselen yönetim kurulu üyesi Ali Güral ve Harika Güral, Ali Güral’ın eşi Ceren Güral, Güral Porselen İcra Kurulu Üyesi M.Naci Pekcan, Muttalip Korkmaz, Coşkun Berk, ve çok sayıda davetli ile birlikte Güral Porselen çalışanları ve sporcu aileleri katıldı.

Güral Vit Fonksiyon ile Güral 1 Ham Madde takımları arasında oynan final maçına fabrika çalışanları ve sporcu yakınları büyük ilgi gösterdi. Maçın normal süresi 1-1’lik skorla sonuçlanınca 10 dakikalık uzatma süresi başladı. Bu süre içinde de iki takım gol atmaya başaramayınca şampiyon penaltı atışları ile belirlendi. Penaltı atışlarında Güral Vit Fonksiyon takımı rakibini 6-5 yenerek bu yılki turnuvanın şampiyonu oldu. penaltı atışları sonrasında şampiyonluk sevincini taraftarları ile kutlayan Güral Vit Fonksiyon takımının sahada ki şampiyonluk sevinci farklı görüntülere sahne oldu. Turnuvada maçların ve konuşmaların tamamlanmasının ardından kupa ve madalya törenine geçildi. 4. olan Makine Bakım takımının kupa ve madalyalarını Güral Porselen İcra Kurulu Üyesi Muttalip Korkmaz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Şaban Küçükgümrah ile birlikte verdiler. Turnuva 3.’sü Sırlama takımının kupa ve madalyalarını Güral Porselen yönetim Kurulu Üyesi Ali Güral, Güral Porselen İcra Kurulu üyesi Naci Pekcan, İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Akkaya verirken, ikinci olan Güral 1 Ham Madde takımının kupa ve madalyaları ise Güral Porselen İcra Kurulu Üyeleri Harika Güral, Ali Güral’ın eşi Ceren Güral, Cumhuriyet Başsavcısı Atilla Arslan, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Nuh Kalkan birlikte verdiler. Turnuvanın şampiyonu Güral Vit Fonksiyon takımı ise kupa ve madalyalarını Vali Şerif Yılmaz, Belediye Başkanı Mustafa İça, Güral Porselen İcra Kurulu Başkanı İsmet Güral elinden aldı.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com