Güreş Federasyonu'na şok!

Güreş Federasyonu'na şok!
Federasyon, açıklama yaparak gerçeği bildirdi...

Türkiye Güreş Federasyonu'nun resmi internet sitesi "hack"lenerek, yöneticiler hakkında çeşitli iddialara yer verildi.

Federasyonun sitesini ele geçiren kişi, firmasının ve kendisinin ismini de vererek, Güreş Federasyonu'nda görev yapanlar hakkında çeşitli iddialarda bulundu. Bugün Ankara'da başlayan Büyükler Türkiye Şampiyonası sonuçlarına ulaşmak isteyen güreşseverler, federasyonun sitesine girmek isteyince, sayfada yer verilen iddialarla karşılaştı.

Nanotürk Yazılım Elektronik Bilgisayar Danışmanlık Mühendislik adına genel müdür adıyla mühendis Mehmet Afşın Yüce'nin imzasını taşıyan açıklamada, federasyonun bilgi işlem, danışmanlık, mühendislik faaliyetleri, teknik destek ve yazılım hizmetlerinin üç yılı aşkın süredir firmalarınca yapıldığı kaydedildi.

Federasyonun genel sekreteri Ahmet Özbeğe ve federasyon personeli M. Kubilay Karakuş hakkında da iddiaların bulunduğu açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

"Üç yılı aşkın süredir Türk güreşi adına yürütmekte olduğumuz bilgi işlem ve bilişim adına faaliyetlerimizi sırf ilgili kişilerin şahsi çıkarlarına ters düştüğümüz için son derece çirkin saldırılarla engellemek isteyen bu şahıslar adına, bu duyurunun aynı zamanda suç duyurusu olarak değerlendirilmesini arz ederiz. Türkiye Güreş Federasyonu ile aramızda bulunan sözleşmenin tarafımızca tek taraflı olarak fesih edildiğini ve sözleşme kapsamında sağlamakta olduğumuz tüm bilgi işlem ve bilişim hizmetlerinin süresiz olarak durdurulduğunu kamuoyuna ilanen duyururuz. Başta güreş camiası olmak üzere tüm sporseverlerden, aksayan hizmetlerden ötürü özür dileriz."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com