Gürkan Uygun, Mimar Sinan rolüyle Muhteşem Yüzyıl'da!

Gürkan Uygun, Mimar Sinan rolüyle Muhteşem Yüzyıl'da!
Gürkan Uygun, Mimar Sinan karakteri ile yeni bölümde...
Oyuncu, Osmanlı padişahları I. Süleyman, II. Selim ve III. Murat dönemlerinde baş mimar olarak görev yapan Mimar Sinan karakteri ile dizide yer alacak.
 
Muhteşem Yüzyıl Mimar Sinan’ın da katılmasıyla genişleyen muhteşem oyuncu kadrosuyla bu akşam izleyicileri ekranlara kilitleyecek.
 
HÜRREM OĞLU BAYEZİD’İ ARIYOR
 
Bayezıd'ın kaybolduğunu öğrenen Hürrem, beyninden vurulmuşa döner. Hürrem yana yakıla oğlunu ararken, onun sefere gittiğini öğrenir. Mihrimah ise kendi derdindedir. Esmahan’ı hamamda düşürmüştür. Esmahan kendinde olmadığı için hadiseyi örtbas etmek için elinden geleni yapar. Ancak Şah Sultan’ı buna inandırmak kolay değildir. 
 
SÜLEYMAN OĞLUNUN CESARETİNİ TAKDİR EDİYOR
 
Sefere gizlice katılan Bayezıd, bir askerle kavgaya tutuşunca yakayı eleverir. Süleyman, oğlunu karşısında görünce çok kızar. İçten içe onun cesaretini takdir etse de iyi bir ders vermeyi de ihmal etmez.  Prut Nehri'ni geçemeyen ordunun imdadına ise yaptığı muazzam köprüyle Mimar Sinan yetişir.
 
ŞAH SULTAN İÇİN İNTİKAM VAKTİ
 
Şehzade Mustafa ise Rümeysa'nın, Gabriella'nın kardeşi olduğunu öğrenir. Rümeysa verdiği kararla Mustafa'nın dikkatini çeker. Akdeniz'deki tehlikeyi haber alan Mustafa, ani bir kararla şimşekleri üzerine çeker.
 
Süleyman'ın yokluğunu fırsat bilen Şah Sultan için nihayet intikam vakti gelmiştir. Hürrem’e karşı kurulan sinsi bir planı devreye sokar. Hürrem, haremin nizamını korumaya çalışırken, Şah Sultan öyle bir şey yapar ki haremde tüm dengeler değişir. Muhteşem Yüzyıl, yeni bölümüyle bugün ekranlarda olacak.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com