Gürsel Tekin Fransa'da!

Gürsel Tekin Fransa'da!
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve CHP’li Metin Kaya Fransa Alevi Birlikler Federasyonu’nun bugün saat 14.00’te düzenlediği ‘Can Cana, El Ele Halk Gecesi’ne katılacak.

‘Can cana, El Ele Halk Gecesi’ kapsamında düzenlenecek olan panelde konuşmacı olarak yer alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Türkiye’de yaşanan gelişmeler ve Suriye’de yaşanan iç çatışmaların yanı sıra siyasette Alevi vatandaşların rolü üzerine konuşması bekleniyor. Ergenekon davasını da değinecek olan Gürsel Tekin, panelde davetlilerin sorularını da cevaplayacak.

Yaklaşık 3000 kişinin davet edildiği halk konseri ve paneline CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı ve CHP İstanbul İl eski Sekreteri Metin Kaya’nın yanı sıra Sosyalist Parti Milletvekili Nathalie Mechoun, Fransız Yazar Erwan Kerivel, FUAF Genel Başkanı Erdal Kılıçkaya, İsviçre Alevi Birlikleri Federasyonu 2. Başkanı Sosyolog İsmail Ataş, Alevi Dedesi Mehmet Turan ve Sosyolog Mehmet Meral da katılacak.

Kanal 10 tarafından yayınlanacak olan ‘Can Cana, El Ele Halk Gecesi’nde Sinan ve Saniye, Türkan ve Tuncay, yerel sanatçılar ve semah ekipleri halk konserinde sahne alacak. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com