Gürsel Tekin İstanbul adaylığını açıkladı!

Gürsel Tekin İstanbul adaylığını açıkladı!
Gürsel Tekin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanılğına adaylığını açıkladı.
İstanbul'un Tuzla İlçesi'nde CHP'ye katılan 2000 bin kişiye rozet takan CHP Genel Başkanı Gürsel Tekin bomba açıklamalar yaptı. Gürsel Tekin bayramdan sonra İstanbul birçok ilçesinden yine CHP'ye büyük katılımların olacağını açıklayan Tekin "CHP'yi bugüne kadar ilkeleri, ideolojisi ve Mustafa Kemal Atatürk'ün düşünceleri var etmiştir. CHP'yi emektar ve cefakar örgütü yaşatmıştır. Bundan sonra da böyle olacaktır. CHP'nin geleceği, örgüt emekçilerinin güvencesindedir." dedi.
 
Tekin'den Sarıgül'e ince gönderme!
 
"Şu unutulmasın ki; CHP'nin ve CHP'lilerin olduğu her yerde çare vardır. Çare halkın kendisidir, çare Cumhuriyet Halk Partisi'dir. Çare, CHP'nin ilkeleridir, kadrolarıdır, altıok'udur...
 
İşte bu yüzden diyoruz ki; Kimse umutsuz olmasın: Bugün 6 Ekim...
 
İstanbul'un kurtuluşunun yıldönümünde bir kez daha haykırıyoruz: İstanbul sahipsiz değildir. İstanbul çaresiz değildir!
 
En karanlık dönemlerde, herkesin umudunu kaybettiği anlarda bile CHP kadroları hep bir çözüm bulmuş, hep ışığın peşinde olmuştur. İstanbul'un yeniden kurtuluşu için dün olduğu gibi bundan sonra da sevdamızın peşinde koşacağız..." diye Tekin Gezi ruhunu yaşatmak, yeşile, çevreye, demokrasiye sahip çıkmak için direnecek ve kazanacağız! dedi.
 
Gürsel Tekin partililere seslendikten sonra Halk Tv muhabirinin sorularını cevapladı. "Sadece ben değil, benim dışımda 2 tane daha aday adayımız var." dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com