Gürsel Tekin'den büyük jest

Gürsel Tekin'den büyük jest
CHP Genel Başkanı Gürsel Tekin, Eskişehir'de partili kadınlar birlikte sokakta dolaştı.
Kadınlar vatandaşlara kırmızı karanfil dağıttı, Gürsel Tekin'de vatandaşlarla sohbet etti. Tekin, İsmet İnönü Caddesi'nde bir bankta oturan iki kadının yanına gitti. Kadınlar, Manisa'da yaşadıklarını, çocuklarını ziyaret için Eskişehir'e geldiklerini ve kenti çok beğendiklerini söyledi.
 
Kadınlardan biri basın mensuplarının görüntü almalarından dolayı Gürsel Tekin'e "Hangi kanalda yayınlanacak?" diye sordu. Tekin'de karşısındaki Anadolu Ajansı'nın kameramanını eliyle göstererek, "Bülent Arınç varya bu onun kanalı. Arkadaşımız çalışıyor, emek veriyor, ter döküyor. Bülent Arınç ne kadar izin verirse o kadar yayınlanacak. Öbürlerini de Başbakan korkuttu, her gün küfür ediyor. Onlar da ne kadar onu aşar bilmiyorum" dedi.
 
Gürsel Tekin, CHP'li kadınların karanil verdiği bir çiçekçi dükkanı sahibi ile tokalaşarak "Çiçekçiyi çiçek mi verilir?" diye espri yaptı. Tekin, aynı cadde üzerinde bulunan banka oturmuş karşılıklı konuşan ve vatandaşların, 'Dedikodu yapan kadınlar heykeli' olarak adlandırdığı heykelin önünde de hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Tekin daha sonra CHP'li Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu'nun açılış törenine katıldı. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com