Gürsel Tekin'e Geciken Cevap!

Gürsel Tekin'e Geciken Cevap!
Ahmet Hakan'dan Gürsel Tekin'e gecikmiş bir cevap geldi. Hakan, canlı yayında Tekin'e göndermede bulunurken, 'racon kesmek alışkanlık oldu' dedi..

Ahmet Hakan'dan Gürsel Tekin'e gecikmiş bir cevap geldi. Önceki akşam canlı yayına telefonla müdahale eden Tekin 'programın bitirilmesini' rica etmişti. Hakan, Tarafsız Bölge'de konuyu gündeme getirirken Tekin'e göndermede bulundu.

PKK lideri Abdullah Öcalan'ın Diyarbakır Büyük Şehir Başkanı Osman Baydemir'e yönelttiği eleştirilerin tartışıldığı programda, Ahmet Hakan'ın CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'e gösterdiği tepki dikkat çekti. Programın konuklarındanMuhsin Kızılkaya, Öcalan'ın eleştirilerinin gayet normal olduğunu, bir aile içi tartışma olarak değerlendirilmesi gerektiğini söylerken ilginç bir örnek verdi.'Abdullah Öcalan şu anda bizi izliyor olsaydı gülerdi'

ÖCALAN DA ARAYIP 'PROGRAMI BİTİRİN' DER MİYDİ?

Kızılkaya'nın Öcalan örneğinden yola çıkan Ahmet Hakan hemen araya girdi ve "Öcalan bizi izleseydi telefonla arayıp 'programı bitirin' der miydi acaba?" dedi. Gürsel Tekin'in müdahalesine atıfta bulunan Hakan şöyle devam etti:

"Abdullah Öcalan da bizim programa da telefonla katılıp, 'faydasız şeyler tartışıyorsunuz, bitirin' dermiydi acaba? Artık alışkanlık oldu. Dün akşam Gürsel Tekin katıldı ve racon kesti. İyi ki Abdullah Öcalan izlemiyor bizim programı."
 

İŞTE O ANLAR!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com