Gürses’in durumu iyiye gidiyor

Gürses’in durumu iyiye gidiyor
Geçirdiği by pass ameliyatının ardından yoğun bakımda tedavisi süren arabesk sanatçısı Müslüm Gürses'in durumu iyiye gidiyor.

Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, yaptığı yazılı açıklamada, solunum makinesine bağlı bir hasta olarak rahatsızlığını hissetmemesi için Müslüm Gürses'i ''uyutmak'' zorunda olduklarını ifade etti.
 
Gürses'in karaciğer bulgularında olumlu değişikliklerin olduğunu aktaran Şener, şunları kaydetti:
 
''Müslüm Gürses, daha iyi durumda. Kendisini uyutuyoruz, bilinci açık. İlaçların etkisi azaldığında kendisiyle diyalog kurabiliyoruz. Söylenenleri anlıyor, bize anlamlı olabilecek birtakım mesajlar verebiliyor. Ancak hala yoğun bakımda ve solunum aletine bağlı. Böbrekleri için diyaliz uygulanıyor. Tedavisi bu şekilde devam ediyor. Durumu stabil. Dünden bugüne genel olarak büyük bir değişiklik yok. Her geçen gün olumlu birtakım farklılıkları gözlemliyoruz.''
 
Şener, Gürses'in ne zaman yoğun bakımdan çıkacağını söylemenin mümkün olmadığını vurgulayarak, sanatçının birkaç gün içinde daha iyi olacağını ve daha sonraki aşamada da yoğun bakımdan çıkmasını ümit ettiklerini belirtti. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com