Guti Disko Kapattı!

Guti Disko Kapattı!
Milli maç için verilen arada ülkesi İspanya'ya giden ve burada yine aşklarıyla kendinden söz ettiren Guti, sevgilisi Noelia Lopez'in kalbini kazanmak için MNadrid'in en ünlü diskoteği Gabana'yı kapattı..

GUTI DİSKO KAPATTI

Beşiktaşlı futbolcunun kaçamaklarından bıkan Lopez, geçen hafta Guti'den ayrıldığını açıklamıştı. Bu gelişme üzerine Madrid'e uçan İspanyol oyuncu, ilk iş olarak sevgilisi ile barışmak için diskoteği seçti. Burada, yakın arkadaşı Juan Pena'nın şarkıları ile coşan Guti'nin, Lopez ile barışmak için saatlerce dil döktüğü ancak iknada zorlandığı belirtiliyor. İspanyol basını, beyaz Porche'si ile yalnız gelen, ancak sevgilisiyle çıkan Guti'nin paparazzilere yakalanmamak için her yolu denediği ancak başarılı olamadığını yazdı. Guti'nin bir ay önce de sevgilisini Kapadokya'ya götürdüğü öğrenildi.
Guti, İspanya'nın en ünlü magazin yayını Salvame adlı programın da konusu oldu. Ünlülerin gazetecisi olarak tanınan Kiko Matamoros, bu ikilinin tekrar birlikte olmasının imkansız olduğunun altını çizdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com