Guti gitti gidiyor !

Guti gitti gidiyor !
Fransız Maxifoot sitesinde Nicolas Lagavardan'ın haberine göre Guti ile Schalke arasındaki görüşmeler hız kazandı.

 4-4-2'ye uygun bir futbolcu olduğu için Alman ekibinin Guti'yi istediği iki yıl içinde İspanyol oyuncuya iki yıl için 4 milyon euro vermeye hazırlandığı bildirildi.

HAYRANLARI DA GUTI'YE İSYAN ETTİ
Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti, hayranlarını da isyan ettirdi. Guti'nin bir hayranı İspanyol oyuncuya attığı tweet'te, “her gün hayatını oynamaya devam etmenin faydalı olup olmadığını düşünüyorum" derken bir başka hayranı ise, "Başka bir çağrı varsa dışarı git. Ben senin iyi futbol oynamayı hatırlamadığını düşünüyorum. Profesyonel değilsin" diye isyan ettiler.

GUTI'YE ABD'DEN TEKLİF GELDİ Mİ?
Beşiktaş yöneticisi Fahrettin Curoğlu, Carvalhal'ın Guti'yi neden oynatmadığına açıklık getirdi. Guti'ye teklif gelirse düşünüleceğini söyledi. ABD'ye gidip gitmeyeceği sorusuna ise şu cevabı verdi:

Beşiktaş yöneticisi Fahrettin Curoğlu 0-0 biten Gaziantespor maçıyla ilgili yazılı bir erteleme talepleri olmadığını, ama sözlü bir talepleri olduğunu açıkladı. Sivok ve Quaresma'nın olmadığı G.Antep maçıyla ilgili olarak Ekrem ve Holosko'dan da kafaları milli takımda olduğu için yeterli verim alamadıklarını iddia etti.

GUTI'YE TEKLİF YOK

Curoğlu, Guti ile ilgili olarak, 'Guti hazır olmadığı için oynamıyor. Geçen hafta Antalya kadrosuna alınacaktı.  Belinde sorun çıktı. Sonra Stoke maçında problem devam etti. İngiltere'ye gelemedi. Hoca onu güçlü olduğu zaman oynatmayı düşünüyor. Guti için teklif gelirse düşünülür. Ama bize ABD'den gelen herhangi bir teklif yok' diye konuştu.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com