Guti: "İçki yüzünden değil..."

Guti: "İçki yüzünden değil..."
Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Guti ile ilgili bir iddia daha ortaya atıldı.

Beşiktaş'ta sahadaki performansından çok saha dışındaki vukuatlarıyla gündeme gelen İspanyol yıldız Guti'nin son vurdumduymazlığı Siyah-Beyazlılar'ın dün sabah yapılan antrenmanında yaşandı. Takvim gazetesinde yer alan habere göre; Beşiktaş'ın önceki gece Dinamo Kiev'le yaptığı maçın kadrosuna alınmayan İspanyol yıldızın geceyi alkol alarak geçirdiği öğrenildi.

İçkiyi fazla kaçıran Guti'nin, dün sabah ise uyanamayarak antrenmanı kaçırdığı öğrenildi. İspanyol yıldızın disiplinsiz davranışlarından bir hayli rahatsız olan yönetimin, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne noter çağırdığı ve Guti'nin mazeretsiz olarak idmana katılmadığını tasdiklettiği kaydedildi.

YİNE TEKRARLARSA YANACAK!

Yönetimin Guti'yi artık gözden çıkardığı kaydedilirken, söz konusu durumun tekrarlanması halinde UEFA nezdinde hukuksal yollara başvurmayı planladığı öğrenildi. Eğer Guti bir idman daha kaçırırsa bu sezonki parası ödenmeden sözleşmesi feshedilecek. Olayla ilgili konuşan İspanyol yıldız, "İçki içmedim. Dişçiye gittiğim için idmanda yoktum" dedi. Fakat resmi sitede idmana çıkmayan tüm futbolcuların mazeretleri yazılırken, Guti'den tek kelime bile bahsedilmedi.

Kaynak : Takvim

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com