Guti neden gidiyor? İşte cevabı...

Guti neden gidiyor? İşte cevabı...
Son olarak kendisine Antalyaspor maçının kadrosunda da yer bulamayan Guti'nin menajeri Gines Carvaja ile de kavga ettiği olduğu ortaya çıktı.

Bursa maçının kadrosuna alınmadığı için menajerini arayan ve 'Bana kulüp bul' diyen Guti'ye menajeri önce 'tamam' cevabı verdi. Gines, Guti'nin sözleşmesindeki fesih işlemleri için Yıldırım Demirören'den randevu talebiyle Beşiktaş kulübünü aradı.

TWITTER MESAJLARI YAKTI

Fakat Guti'nin twitter'dan attığı mesajlar Gines'i çok kızdırdı. Hatta kulağımıza kadar gelen dedikodular göre Gines'in, Guti'nin attığı 'Beşiktaş'tan ayrılmak istiyorum' mesajından sonra çılgında döndüğü ve İspanyol oyuncudan bunu tekzip eden bir tweet atmasını istedi.

ESKİ EŞİ YÜZÜNDEN ALKOLİK OLDU

Eski eşi ve çocuklarının annesi Arantxa de Benito'nun başka bir adamla aşk yaşadığını öğrendiği için son dönemlerde çok içen Guti'nin 'hayatına karışmakla suçladığı' menajeriyle yollarını o gün ayırdığı bildirildi.

GUT'NİN SIRTINDAN 1 MİLYON DOLAR UMUYOR

Guti'nin menajerinden ayrıldığını öğrenen Faslı menajer Nurettin Habib'in de İspanyol oyuncuyla temas kurduğu ve ona Körfez ülkelerinde kulüp aradığı ortaya çıktı. Habib'in Guti'ye yeni kulüp bulduğunda 1 milyon dolar menajerlik ücreti alacağı umudu taşıdığı ise Arap gazeteci dostlarımızın bizim kulağımıza fısıldadıkları. Fransa'da yaşayan aynı Arap gazeteciler Guti'nin, Dubia'ye gitmek için bir Arap şeyhinden yılda 5 milyon euro keş para istediğini de iddia ettiler. Onlar da bu iddialarını Habib'e dayandırıyorlar.  

BU KISMINI NETLEŞTİREMEDİK

Bu arada bu bilgiyi kesinlikle netleştiremedik ama; Guti ile Carvalhal'ın arasının alkol yüzünden açıldığı, bir sabah idmanına henüz ayılmamış şekilde gelen Guti için Carvahlal'ın 'onu asla takımımda görmek istemiyorum' diyerek futbol şubesi sorumlularıyla konuştuğu iddialarını biz duyduk!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com