Guti raporu çok şaşırttı

Guti raporu çok şaşırttı
Beşiktaş teknik direktörü Carlos Carvalhal yönetime 1 haftalık kamp sonrası takımla ilgili raporunu verdi özellikle Guti ile ilgili söyledikleri çok tartışılacak.

Portekizli teknik adam, Türk takımlarının oyunu çirkinleştirdiği yönündeki eleştirileri hak etmediğini söyledi. Carvalhal konuyla ilgili açıklamalarda bulunarak, "Türk futbolunun çirkin olduğunu düşünmüyorum. Benim fikrim farklı. Türkiye de ki takımlar defans anlayışını harika uyguluyor. Geride çok iyi yardımlaşıyorlar. Biz de bunu gerçekleştirmeliyiz. Takım halinde savunmayı iyi yapmalıyız" diye konuştu

GUTI İLE İLGİLİ RAPORUNU VERDİ

Kaptanlığı konusunda tartışmalar bulunan Guti'yi de değerlendiren Carvalhal, İspanyol futbolcunun kendisini başarıya taşıyacağının altını çizerek, "Guti'den bu sezon çok iyi verim alacağım. Bazı maçlarda ilk 11 oynatacağım bazı karşılaşmalarda ise oyuna sonradan sokup maçı koparacağım. Ama çok faydalı oynayacak. Takımı onun üzerine kuracağım. Guti'yi oynattığım zaman onun önünde sağında ve solunda hızlı adamlar oynatacağım. Onlar savunmanın arkasına koşular yapacak Guti'de öldürücü pasları atacak" ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com