"Güvendiğniz padişah birgün devrilir"

"Güvendiğniz padişah birgün devrilir"
TBMM Genel kurulunda MHP'nin Bülent Arınç hakkında verdiği gensosuru görüşülüyor.

CHP Grup Başkanvekili Muharem İnce Bülent Arınç hakkında verilen gensoru oturumunda yaptığı konuşmasını şu şekilde bitirdi. Muharrem İnce " Bizde bir zamanlar muhalefetteydik bu temel yasayı çok sert eleştşrdik biz bu muhalefetin sesini kısmak istediklerinde iç tüzüğü değiştirmek istediklerinde bu meclisi onlara dar ettik demiyorsunuz? Neden bunları hatırlamıyorsunuz? Neden siz o Başbakan yardımcısı olmadan, meclis başkanı olmadan, öyle birşeyi hayal bile etmediğiniz günlerde kenarda ufacık bir partiyken o yaptığınız devlet adamı konuşmalarını bugün belli bir yaşa gelmiş birisi olarak şu meclise neden bir ders vermiyorsunuz?"

VİDEO İÇİN TIKLAYIN...

"Ben sizin yerinizde olsam bu meclise demokrasi dersi veririm"

Muharrem İnce "Ben sizin yerinzde olsam, Başbakan yardımcılığı, meclis başkanlığı yapmış, otuz yıldır millet vekilliği yapmış biri olsam bu meclise demokrasi dersi veririm." dedi.

"TRT borazanınız oldu"

İnce "Arkadaşlar özür dilerim derim. Bu TRT bizim borazanımız oldu derim. Bu TRT bizim borazanımız oldu size söz veriyorum şimdiden sonrada muhalefet burada konuşacak derim" dedi.

"Güvendiğniz padişah bir gün devrilir"

Muharrem İnce konuşmasında "Sayın Arınç gün gelir sizinde çarkınız kırılır, güvendiğiniz padişah bir gün devrilir" diyerek son verdi.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com