Güvenlik toplantısının illegal dinlenmesi

Güvenlik toplantısının illegal dinlenmesi
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu:

AFYONKARAHİSAR (AA) - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, güvenlik toplantısının illegal dinlenmesine ilişkin "Bu gerçekten büyük alçaklık, vatan hainliği bana göre. Yani ortam dinlemesi yaparak devletin en üstü bakanından, Genel Kurmayına ve Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanına kadar dinleyerek bunları Youtube'a düşürerek birilerine servis yapmak en büyük casusluktur. Vatan hainliğidir, alçaklıktır" dedi.

Eroğlu, mahalli seçim çalışmaları için geldiği Bolvadin ilçesinde esnafları ziyaret ederek, partisinin belediye başkan adayı Fatih Kayacan için destek istedi.

Daha sonra Çobanlar ilçesine giderken seçim otobüsünde AA muhabirine açıklama yapan Eroğlu, güvenlik toplantısının illegal dinlenmesiyle ilgili şöyle konuştu:

"Bu gerçekten büyük alçaklık, vatan hainliği bana göre. Yani ortam dinlemesi yaparak devletin en üstü bakanından, Genel Kurmayına ve Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanına kadar dinleyerek bunları Youtube'a düşürerek birilerine servis yapmak en büyük casusluktur. Vatan hainliğidir, alçaklıktır. Bunlar vatansever olamaz, vatan hainidir. Bunu lanetliyorum. Kim yapmışsa bunu mutlaka cezalandırılması gerekir. Hükümetimiz, devletimiz bunu mutlaka cezalandıracaktır. Bundan daha büyük vatana hainlik olamaz. Bunları lanetliyorum." 

Youtube'a erişimin durdurmasıyla ilgili de konuşan Eroğlu, "Kanunsuz bir iş yapıldığı zaman kanunun gereği neyse o yapılıyor. Burada da millet menfaati söz konusudur. Herkesin de buna göre tavır alması lazım. Amerika'da böyle bir şey yapılsa, ne yapılıyorsa Türkiye'de de o yapılacak. Avrupa'da ne yapılıyorsa burada da o yapılacak" dedi. 

Eroğlu, daha sonra Çobanlar ilçesine bağlı Kocaöz beldesi ve Çobanlar merkezde partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com