Güvenlik toplantısının illegal dinlenmesi

Güvenlik toplantısının illegal dinlenmesi
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam:

SAKARYA (AA) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, güvenlik toplantısının illegal dinlenmesine ilişkin, "Bardağı taşınan son damla budur. Ülkemizin en mahrem sırlarını, askeri sırları, evlatlarımızın hayatını ilgilendiren sırları internetten yayınladılar" dedi. 

İslam, partisince Kocaali ilçesinde düzenlenen mitingde, Türkiye'nin kasetlerle, hileyle, darbeyle, şantajla ve casuslukla yönetilemeyeceğini söyledi.

Bu kapsamda her türlü casusluk faaliyetinin yapıldığını vurgulayan İslam, "Dün yaşananlar ortada. Bardağı taşınan son damla budur. Ülkemizin en mahrem sırlarını, askeri sırları, evlatlarımızın hayatını ilgilendiren sırları internetten yayınladılar. Bu sefer, götürüp karşı casus şebekelerine satmadılar, hepsine parasız servis ettiler. Bedava servis ettiler artık. Tek bir amaçları var, biz başarılı olalım da isterse Türkiye batsın. Artık bunu bile söylüyorlar. İş, bu noktaya geldi" diye konuştu. 

İslam, diğer siyasi partilerin de bu olay karşısında AK Parti gibi hareket etmesi gerektiğini anlattı. 

"Bütün bütün legal siyasi partilere sesleniyorum, memleketimizin başına bu çorabı örmeye kalkan, memleketimizin en mahrem sırlarını başka ülkelere pazarlayan bu şer şebekesiyle yaptığınız seçim ortaklıklarını bozun" diyen İslam, sözlerini şöyle tamamladı:

"Bugün ortaya çıkıp, bu şer odaklarıyla yapılan anlaşmaları bozuyoruz' demedikleri taktirde, bu oyunun cezasını sizler sandıkta vereceksiniz. Evlerinize gelip, 'AK Parti'ye oy verme, onu takip eden ikinci partiye oy verin' diyorlar. Çoluğumuzun, çocuğumuzun kaderini İsrail'e satanlar, bunu söylüyor. Onlarla ittifakta olan siyasi partilere, gereken cevabı verin. 

Türkiye, bu oyunu birçok defa gördü. 1960'da milletin seçtiği başbakanı astılar. herkesin kalbinde hicrandır bu. 1990'larda rahmetli Özal'ı, ardından da Erbakan'ı. Şimdi de sevgili Başbakanımızı istiyorlar. Artık yeter. Bir daha bu oyuna gelmeyeceğiz. Bir daha bizden kurban alamayacaklar, kaderimizi başkalarına çizdirmeyeceğiz. Türkiye, bundan sonra kendi seçtikleri tarafından yönetilecek."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com