Güvenlik toplantısının illegal dinlenmesi

Güvenlik toplantısının illegal dinlenmesi
Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Türkiye'yi sattılar, bayrağı sattılar, bu ülkenin onurunu sattılar dün. Ne için yaptılar? Hükümet düşsün diye"

DENİZLİ (AA) - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, güvenlik toplantısının illegal dinlenmesiyle ilgili, "Türkiye'yi sattılar, bayrağı sattılar, bu ülkenin onurunu sattılar dün. Ne için yaptılar? Hükümet düşsün diye" dedi.

Zeybekci, Denizli'nin Serinhisar ilçesinde Eski Pazaryeri Meydanı'nda partisinin düzenlediği mitingde, Dışişleri Bakanlığı'ndaki milli güvenlik meselesiyle ilgili görüşmenin, millete, bayrağa ve yediği ekmeğe ihanet edenlerce dünyaya servis edildiğini belirtti.

"Türkiye'yi sattılar, bayrağı sattılar, bu ülkenin onurunu sattılar dün" diyen Zeybekci, şunları söyledi:

"Ne için yaptılar? Hükümet düşsün diye. Allah sizi kahretsin. Başka ne diyelim size. Bunlar, hükümet düşsün diye memleketi düşürmekten zerre tereddüt etmez, 'hükümet düşsün, geri kalanı hiç önemli değil'. 'Memleket elden gitmiş, ülke batmış, Türkiye'nin şerefi ayakları altına düşürülmüş, hiç önemli değil'. Bunlar, akıllarını, ruhlarını, haysiyetlerini ve şereflerini bir yerlere satanlar, şeytana satanlar. Allah aşkına var mı böyle bir şey? Bu ülkenin Milli İstihbarat Teşkilatı, benim Suriye'deki kardeşlerime yardım götürecek, sen o üstünde Türk bayrağı olan tırlarını yolda durduracaksın, açtırıp dünyaya rezil edeceksin. Allah seni bildiği gibi yapsın."

Vatandaşlara tuzaklara düşmemeleri uyarısında bulunan Zeybekci, bu topraklarda, bu ülkede yaşayan 76 milyonun kardeşliğinin önemli olduğunu belirterek, "Bize düşen, hukuk ve demokrasi içinde, kardeşliğimizi zedelemeden, Kur'an-ı Kerim'de bahsedildiği gibi, bütün kardeşler Müslümandır diye kardeşliğimizi üzmeden, bu urları tek tek ayıklayıp hesap sormak. Bunu neden anlatıyorum biliyor musunuz, bu ülkede bir şeyleri fark edin diye anlatıyorum, sakın bunları ıskalamayın diye anlatıyorum. Bu seçimler, o yüzden çok önemli. Bu seçimler bir istikbal ve istiklal mücadelesidir. Onun için sandıklardan normal sonuçlar bizi kesmiyor. Rekorlar çıkacak rekorlar" diye konuştu. 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com