Güvensiz Bir Ortam!

Güvensiz Bir Ortam!
G.SARAY'ın Rumen teknik patronu Gheorghe Hagi, ülkesinde yayım yapan DigiSpor kanalındaki 'Fanatik Show' isimli programa katıldı. Soruları yanıtladı..

Hagi, teknik direktörlüğü bırakıp kendi adını verdiği ve kurucusu olduğu futbol akademisine dönmesi yolunda yapılan teklifleri şimdilik kabul edemeyeceğini duyurdu.

Hagi sakatlar nedeniyle sıkıntı yaşadığını, son maçlarda alınan olumsuz sonuçların takım içinde güvensiz bir ortam yarattığını, bunun sonucu olarak da başarısız olduklarını söyledi. Hagi ilk amacının rekabetçi bir takım yaratmak olduğunun altını çizdi.

'Elano, Santos için evine dönmek istedi, ayrıldı' diyen Hagi, 'İlginç bir oyuncuydu. Ben hem oyuncu hem de-teknik direktör olarak, zor zamanlarda Galatasaray geldim. Ben riskleri olduğunu biliyordum. Ama her şey her gün değişiyor. İyileşmenin zaman alacağını biliyordum. Biz çok az konuşup puan almamız gerek. Herkes ne durumda olduğunu biliyor. Hiç kimse mutlu değil. Telkin etme değil, bir şeyleri değiştirme zamanı' dedi.

Türkiye'de basıncın yüksek olduğunu belirten Hagi, 'Ülkeye gelen ve terk neden insanları anlamak gerek. Bu yoruma açık. Ben kimseye tavsiyede bulunmam. Gelecek sezon için konuşmak Mayıs ayına bağlı. Ben G.Saray'a yardımcı olmak için buradayım' dedi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com