Güzel bir Ankara için el ele verdiler

Güzel bir Ankara için el ele verdiler
30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ne sayılı günler kala seçim yarışı hız kazanırken daha güzel bir Ankara için Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş el ele verdi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Sayın Mansur Yavaş ile birlikte Ankara’yı en iyi noktaya getirmek için el birliği ile çalışacağız. Eşit yurttaş ilkesi ile herkesi kucaklayacağız. Ankara’nın kavgaya, ihtirasa ihtiyacı yok. Ankara’nın sevgiye, saygıya ihtiyacı var. Bunu da başaracağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.

Beştepeler’de düzenlenen toplantıya Yaşar ve Yavaş’ın yanı sıra CHP Milletvekili Bülent Kuşoğlu, Ankara Seçim Koordinasyon Komisyonu Üyesi Özgün Ökmen, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız ve çok sayıda partili katıldı.

YAŞAR VE YAVAŞ'A COŞKULU KARŞILAMA

Coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Yaşar ve Yavaş, partililerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yaşar, belediye başkanlığının siyaset etme makamı değil, hizmet etme makamı olduğunu belirterek “Ankara’nın bütçesini doğru, dürüst harcayarak halk yararına kullanan, her kuruşun hesabını verecek saydam belediye başkanlarına ihtiyacı var. Bizler, eşit yurttaş ilkesi ile kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan Ankara halkına hizmet edeceğiz. İnsanlar, bu şehirde yaşamaktan mutlu olacak” ifadelerini kullandı.

Yavaş ise Ankara’yı halkla birlikte yöneteceklerine vurgu yaparak projelerini anlattı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in seçim projelerini de eleştiren Yavaş, “Ankaralıların desteği ile bu seçimlerden başarı ile çıkacağız” dedi.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız da gençlik kolları olarak Yavaş ve Yaşar’a her türlü desteği vereceklerini kaydetti. Yenimahalle’nin Ankara’nın parlayan yıldızı olduğunu belirten Yıldız, “Yenimahalle’yi bugünkü konumuna getiren Fethi Yaşar’dır. Şimdi de Mansur Yavaş’la Ankara’yı şaha kaldıracağız” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com