Güzel Kadın Her Zaman Haklıdır!

Güzel Kadın Her Zaman Haklıdır!
Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar'ın hazırlayıp sunduğu programda mankenlere iltifatlar yağdırıyor.

"Adnan Oktar'la Gece Sohbetleri" programında Oktar kendisine eşlik eden bayan konuklara iltifatlar etmesine fazlasıyla karşılık buluyor. Oktar'a programda manken Arzu Yanardağ da eşlik ediyor.

"Güzel Arzu Allah her geçen gün güzelliğini artırıyor, sen dünyadaki nadir insanlardan birisin" şeklinde iltifatta bulunan Oktar için manken Arzu Yanardağ şu ifadeleri kullanıyor: "Geceleri saat 22.00'den sonra internetten harunyahya.tv de beni izleyebilirsiniz. Sayın Adnan Oktar ile çok keyifli bir programa başladım”

Canlı olarak yayınlanan ve birçok ünlü konuğun katıldığı bu programdaki iltifatlaşmalar tepki çikiyor. Şarkıcılar Tuğba Ekinci ile Nadide Sultan, manken Arzu Yanardağ, Oktar'ın programına konuk olmuş ve Oktar'ın iltifatlarıyla karşılaşmışlardı.

Söz konusu isimler de Oktar'ın iltifatlarına fazlasıyla karşılık veriyor.

İŞTE O İLTİFATLAR

TUBA EKİNCİ: 10 ÜZERİNDEN 10

"Çok yakışıklısınız, bir de yakından görseler reklam arasında da söyledim. Bayanlardan zaten hocanın fanatikleri var. Yakından yeşil gözleri olan, ekrandaki gibi sert değil, hoca yakından çok güzel. Böyle bir gözü de kısık sanki jön gibi... Ben 10 üzerinden 10 verdim."

NADİDE SULTAN: SİZİN GÜZELLİĞİNİZDEN KAYNAKLANIYOR

"Teşekkür ederim, onlar sizin güzelliğinizden kaynaklanıyor. Herkesin birbirine merhaba dediği bir sabaha uyanmak isterim ama herkes o şekilde karşılık veremiyor veya aynı samimiyeti bulamayabiliyorsunuz. Bunun karşınızdaki insanlarla çok ilgisi var diye düşünüyorum."

ŞEBNEM SCHEAFFER'İN KUR'AN TAVSİYESİ

Manken Şebnem Scheaffer'in Adnan Oktar'ın programında vurgu yaptığı konu ise Kur'an okunmaması. Scheaffer "İlk ayette yazıyor "ikra, oku" diye. Çoğu okumayıp, hocalara danışıyorlar, okumak çok önemli aslında" diyor.

ADNAN HOCA'NIN İLTİFATLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com